Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Ділення многочлена на одночлен Ділення многочлена на одночлен, приклади.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Ділення многочлена на одночлен 1 вид - рецептивний легке 2Б. Ділення многочлена на одночлен, винесення спільного множника за дужки.
2. Двочлен і від'ємне число 1 вид - рецептивний легке 2Б. Ділення бінома на від'ємне число.
3. Двочлен і змінна (степені) 1 вид - рецептивний легке 3Б. Ділення бінома на змінну, застосовуючи властивість ділення степенів з основами
4. Двочлен і одночлен (степеня) 2 вид - інтерпретація середнє 6Б. Ділення бінома на одночлен із застосуванням властивісті ділення степенів з основами.
5. Тричлен і число 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Ділення тринома на число.
6. Від'ємний тричлен і число 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Ділення тринома на ціле число, мінус перед дужками.
7. Тричлен й одночлен 2 вид - інтерпретація середнє 4Б. Ділення тринома на одночлен.
8. Сума часток (двочлени та одночлени) 2 вид - інтерпретація середнє 8Б. Ділення біномів на одночлени. Застосування властивості ділення степенів з основами
9. Числове значення многочлена (цілі числа) 2 вид - інтерпретація середнє 5Б. Обчислення числового значення многочлена, попередньо спростивши його.
10. Невідомі одночлени (цілі числа) 3 вид - аналіз важке 9Б. Заміна невідомого одночлена (зірочка)
11. Невідомий одночлен 3 вид - аналіз важке 7Б. Знаходження невідомого дільника.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Многочлен й одночлен Інший середнє 4Б. Ділення многочлена на одночлен.
2. Числове значення многочлена (десяткові дроби) Інший середнє 6Б. Обчислення числового значення многочлена, попередньо спростивши його.
3. Сума часток (тричлен і двочлен) Інший середнє 8Б. Ділення біномів на одночлени. Застосування властивості ділення степенів з основами.
4. Невідомі одночлени (десяткові дроби й цілі числа) Інший важке 9Б. Заміна невідомого одночлена (зірочка).

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Ділення многочлена на одночлен» 00:05:00 середнє 10Б. Завдання на ділення бінома на змінну, застосовуючи властивість ділення степенів із основами; ділення тринома на число; ділення тринома на одночлен.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Ділення многочлена на одночлен» 00:10:00 середнє 19Б. Завдання на ділення бінома на від'ємне число; ділення многочлена на одночлен; ділення біномів на одночлени, застосування властивості ділення степенів з основами; обчислення числового значення многочлена з попереднім спрощенням його.
2. Перевірна робота з теми «Ділення многочлена на одночлен» 00:20:00 середнє 29Б. Завдання на ділення многочлена на одночлен, винесення спільного множника за дужки; ділення тринома на одночлен; ділення біномів на одночлени, застосування властивості ділення степенів з основами; обчислення числового значення многочлена з попереднім спрощенням його; заміна невідомого одночлена (зірочка) .