У 2024-му році НМТ буде проведено з 14 травня до 19 липня (основна та додаткова сесія).
 
Реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті стартує в березні й триватиме до початку квітня.
 
У межах НМТ кожен учасник / учасниця буде виконувати завдання із 4-х навчальних предметів, три з яких є обов’язковими (українська мова, математика та історія України), а один — на вибір із переліку (українська література, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, хімія, фізика, географія). Предмет за вибором вступник / вступниця зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ.

На виконання завдань з кожного предмета учасники / учасниці матимуть по 60 хвилин. Усі 4 тестування вступники / вступниці складатимуть протягом одного дня у два блоки по 120 хвилин (2 предмети) з перервою між ними. Перший блок міститиме завдання з української мови та математики, другий блок після перерви – завдання з історії України та предмета за вибором учасника.

Перерва між двома двогодинними блоками НМТ триватиме 20 хвилин.
 
Актуальну інформацію та новини щодо НМТ-2024 ви можете знайти на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Джерела:
https://testportal.gov.ua/