Дата та час проведення: 30 листопада о 18:00

Для перегляду заходу необхідно увійти на сайт

30 листопада о 18.00 запрошуємо педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, психологів, вихователів та батьків відвідати вебінар «Платформа Genially для створення презентацій, інтерактивів, елементів гри».

На вебінарі ми навчимо Вас зробити свята чи канікули ще більш очікуваними за допомогою адвент-календаря онлайн! Ми дослідимо особливості роботи платформи Genially, що допоможуть активізувати діяльність учнів, осучаснити та урізноманітнити будь-який урок. Дієві поради, корисні інструменти та багато іншого на вебінарі від МійКлас.

Програма зустрічі:

  1. Ознайомлення з функціоналом платформи Genially.
  2. Створення адвент-календаря, ігор, інтерактивних карт.
  3. Поширення розробок серед учасників освітнього процесу.

Спікерка — Лиса Ганна Олександрівна, заступниця директора з НВР у дистанційній школі «Оптіма», сертифікована тренерка «ДІЗНайся», вчителька біології, призерка виставки «Сучасна освіта Житомирщини», переможниця І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022».

Усі охочі зможуть отримати Сертифікат про підвищення кваліфікації (2 години/0,06 кредиту ЄКТС) та додаткові матеріали, розроблені командою МійКлас за умови сплати організаційного внеску.

Отримати сертифікат

Сертифікат про підвищення кваліфікації з'явиться у вашому профілі одразу після сплати організаційного внеску. Однак для отримання сертифікату необхідно виконати всі теоретичні та практичні завдання курсу. Тільки після цього сертифікат можна буде завантажити.

МійКлас є суб'єктом підвищення кваліфікації педагогічних працівників (КВЕД 85.59).
Усі сертифікати, отримані на платформі, відповідають п.13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року №800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року №1133).

Перевірити автентичність сертифіката