опубліковано:

День святого Миколая

День святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво. Традиція святкування цього дня відродилася з незалежністю України й розпочинає чарівні зимові свята у нашій державі. У школах напередодні свята проводяться уроки, на яких дітей вчать писати Чудотворцю листа, а найбільше за все у цей день шануються прояви турботи про нужденних.
Дивитись далі...

опубліковано:

День Збройних сил України

Сьогодні наша держава святкує день сили і могутності українського війська — День Збройних сил України! Цей день кожен українець завжди святкував з пошаною та гордістю, а в умовах війни — особливо. Щорічно 6 грудня проводилися міські заходи, виставки техніки, а сьогодні кращі сини й доньки України показують усьому світові свою майстерність та незламність на фронті.
Дивитись далі...

опубліковано:

Міжнародний день волонтерства

5 грудня з 1985 року за ініціативи Генеральною Асамблеї ООН весь світ відзначає Міжнародний день волонтерства. Це свято, що робить непохитною віру у добро, у маленькі та великі дива, які здійснюють небайдужі до чужої біди люди від чистого серця та з посмішкою на обличчі. Волонтери знаходять сили і можливості на підтримку, адже добровільна допомога – це стиль їхнього життя.
Дивитись далі...

опубліковано:

Міжнародний день людей з особливими потребами

Щорічно 3 грудня наша держава відзначає Міжнародний день людей із особливими потребами. Серед нас живуть особи, які потребують додаткового піклування. Дехто з них не може повноцінно доглядати за собою, забезпечувати побут тощо. Зазвичай, сьогодні громадські організації підбивають підсумки зробленого для людей з інвалідністю та визначають майбутні плани і стратегії щодо поліпшення рівня їхнього життя.
Дивитись далі...

опубліковано:

Лист до Святого Миколая

6 грудня кожна чемна дитина знайде подарунок від Святого Миколая у себе під подушкою. А для того, щоб Миколай приніс бажане, необхідно напередодні написати йому листа. Команда МійКлас підготувала для Вас шаблон для написання, щоб допомогти створити святкову атмосферу.
Дивитись далі...