Мій+
учням
ЗРОБИ НАВЧАННЯ ЛЕГШИМ ТА ПОКРАЩУЙ ОЦІНКИ!
1 місяці
 
Автоматичне продовження
149 грн
3 місяці
 
Автоматичне продовження
249 грн
uchni-miymlus
ЩО ВАМ ДАЄПІДПИСКА МІЙ+?
ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ
Мій+ дасть вам правильні відповіді на всі завдання сайту, щоб ви могли ефективніше вивчати предмет.
РІШЕННЯ ТА ПОЯСНЕННЯ
Після виконання будь-якого завдання Мій+ покаже вам кроки розв'язання та детально пояснить, як потрібно його виконувати.
УЧАСТЬ У КОНКУРСАХ
З Мій+ ви отримаєте доступ до участі у всеукраїнських конкурсах із гарантованим призовим фондом.
ШВИДКІ ТЕСТИ
З Мій+ ви отримаєте доступ до тестів, які допоможуть повторити швидко перевірити знання учнів та отримати миттєві результати у візуально легкий для розуміння спосіб.
Підключити Мій+
 
 
 
 
МІЙ+ допомагає учневі
Kā tas darbojas - 1
Швидше виконувати домашнє завдання
Kā tas darbojas - 1
Отримувати кращі результати
Kā tas darbojas - 1
Ефективніше вивчати предмети
skolniece
ВАША СЕКРЕТНА ЗБРОЯ У НАВЧАННІ
При самостійному навчанні та виконанні завдань часто буває важко зрозуміти та повністю засвоїти предмет. Саме тому ми створили МІЙ+ — допомогти вам ефективніше справлятися з навчанням.
З МІЙ+ ви зможете швидше виконувати домашні завдання, готуватися до діагностичних та перевірочних робіт і вивчати пропущені навчальні теми. Учні, які навчаються з МІЙ+, виконують домашнє завдання в середньому на 40 хвилин швидше!
Використовуйте можливість покращити свої знання та досягти навчальних цілей. Підключіть МІЙ+ і почніть свій шлях до успіхів у навчанні вже сьогодні!
БЕЗКОШТОВНО
Навчальні матеріали для 1-11 класів: теорія, завдання та домашні та перевірочні роботи
Отримання та виконання електронних домашніх завдань, перевірочних робіт
Правильні відповіді, пояснення та кроки розв’язання до всіх завдань на сайті
Участь у конкурсах та доступ до підготовчих завдань
З Мій+
Навчальні матеріали для 1-11 класів: теорія, завдання та домашні та перевірочні роботи
Отримання та виконання електронних домашніх завдань, перевірочних робіт
Правильні відповіді, пояснення та кроки розв’язання до всіх завдань на сайті
Участь у конкурсах та доступ до підготовчих завдань
Підключити Мій+
 
 
ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
Які варіанти підключення послуги Мій+?
Існує три варіати підключення послуги МІЙ+:
 
Існує три варіати підключення послуги МІЙ+:
Кожні 30 днів/3 місяці підключення МІЙ+ автоматично подовжується та перераховується платіж (відповідно до періоду) з банківської картки, вказаної користувачем. Ви можете будь-коли скасувати автоматичну оплату підписки МІЙ+ та/або видалити зв’язок із банківською карткою, увійшовши у свій профіль на miyklas.com.ua і відкривши розділ МІЙ+ на сайті, або написавши електронний лист на info@miyklas.com.ua або зателефонувавши в службу підтримки miyklas.com.ua за телефоном +38073 630 00 30, +38095 140 40 13, +38067 116 87 51 (пн-пт, 09:00-18:00).
 
МІЙ+ на рік
При одноразовій оплаті послуга МІЙ+ активується користувачу на 365 днів з моменту підключення.
 
Групове підключення:
При підключенні послуги МІЙ+ на рік для класу/школи можливе придбання підписки вартістю від 150 грн.
МійКлас доступний безкоштовно?
 
Користування сайтом МійКлас є безкоштовним. Реєстрація, доступ до навчальних матеріалів з різних предметів (теорія, завдання та перевірочні/домашні роботи), а також створення електронних тестів для вчителів та отримання/виконання тестів для учнів є безкоштовними.
Крім того, пропонується платна послуга МІЙ+, яка надає правильні відповіді та пояснення до будь-якого завдання на сайті, надає доступ до конкурсних робіт, створення власних предметів та інших матеріалів. Придбання послуги не є обов'язковим і кожен користувач оцінює її потребу сам.
Чи можна отримати знижку, якщо в сім'ї кілька дітей шкільного віку?
 
Послуга МІЙ+ прив'язаний до одного конкретного профілю, тому, якщо сайтом користуються кілька дітей, кожен МІЙ+ потрібно підключати окремо.
Що робити, якщо профіль втратив МІЙ+?
 
Іноді користувач, сам того не усвідомлюючи, створює новий профіль, у якому результати попереднього профілю, тести та/або підключення МІЙ+ недоступні.
 
У цій ситуації ми рекомендуємо вам спочатку вийти зі свого профілю та спробувати увійти знову, як ви робили раніше (наприклад, за допомогою своєї електронної пошти та пароля).
 
Якщо вам не вдається увійти, або якщо ви не бачите накопичених балів чи підключення МІЙ+, зв’яжіться з нами письмово, опишіть ситуацію та надішліть інформацію про себе (ім’я, прізвище, школа, клас) на info@miyklas.com.ua.
Я підключив послугу МІЙ+, але вона не працює. Чому?
 
Якщо після підключення послуги опції, які надає МІЙ+, не працюють, рекомендуємо спочатку перевірити банківську виписку, щоб переконатися, що платіж пройшов успішно, а суму за послугу знято з рахунку.
 
Ми також рекомендуємо переконатися, що МІЙ+ підключено до правильного профілю - спробуйте увійти на miyklas.com.ua за допомогою своєї електронної пошти/ім’я користувача та пароля.
 
Якщо послуга закрита з профілю батьків, її можна підключити як до батька, так і до дітей, доданих до його профілю. Закриваючи МІЙ+ з профілю батьків, переконайтеся, що він підключений до профілю МійКлас дитини або батька. МІЙ+ підключається до одного конкретного профілю - якщо він активований для батьків, він не підключається до дитини одночасно.
 
Якщо у вас виникли питання щодо послуги МІЙ+ та її підключення, зв’яжіться з нами електронною поштою info@miyklas.com.ua або за телефоном +38073 630 00 30, +38095 140 40 13, +38067 116 87 51 (пн-пт, 09:00-18:00).
Як скористатися промокодом?
 
Щоб активувати промокод, перейдіть на сторінку МІЙ+ і знайдіть розділ промокоду внизу. Натисніть на кнопку «Активувати промокод». Після цього ви перейдете на сторінку, де зможете ввести промокод. Після завершення натисніть кнопку, щоб активувати його. Після активації правильного промокоду ви побачите на екрані підтвердження активації промокоду та дату, до якої підключено послугу МІЙ+.
НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ АКТИВУВАТИ ПРОМОКОД
Активувати промокод
ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ ЧИ СУМНІВИ, ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!