Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Системи логарифмічних і показникових рівнянь Системи логарифмічних і показникових рівнянь.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Степінь числа 1 вид - рецептивний легке 1Б. Представлення числа у вигляді степеня
2. Запис числа у вигляді логарифма 1 вид - рецептивний легке 1Б. Представлення числа у вигляді логарифма
3. ОДЗ функції 1 вид - рецептивний легке 1Б. Запис ОДЗ логарифмічної функції
4. Система з логарифмічного та лінійного рівнянь (визначення логарифма) 2 вид - інтерпретація легке 3Б. Розв'язування системи рівнянь.
5. Система показникового та лінійного рівнянь (нульовий степінь) 2 вид - інтерпретація легке 6Б. Розв'язування системи з лінійного та показникового рівнянь.
6. Система з показникового та лінійного рівнянь 2 вид - інтерпретація легке 5Б. Розв'язування системи з показникового та лінійного рівнянь.
7. Система рівнянь (показникове рівняння) 2 вид - інтерпретація середнє 4Б. Трансцендентна система, містить показникове рівняння.
8. Система показникових рівнянь 2 вид - інтерпретація середнє 4Б. Система з двома показниковими рівняннями.
9. Система показникових рівнянь 2 вид - інтерпретація середнє 7Б. Розв'язування системи показникових рівнянь.
10. Система показникових рівнянь (теорема Вієта) 2 вид - інтерпретація середнє 5Б. Розв'язування системи показникових рівнянь.
11. Система показникових рівнянь (сума) 2 вид - інтерпретація середнє 5Б. Розв'язування системи показникових рівнянь.
12. Система показникових рівнянь (десяткові дроби) 3 вид - аналіз важке 7Б. Розв'язування системи показникових рівнянь.
13. Система показникових рівнянь (звичайні дроби) 3 вид - аналіз важке 8Б. Розв'язування системи показникових рівнянь.
14. Система логарифмічних рівнянь (сума) 3 вид - аналіз важке 9Б. Розв'яувзання системи логарифмічних рівнянь.
15. Система логарифмічних рівнянь (визначення логарифма) 3 вид - аналіз важке 9Б. Розв'язування системи логарифмічних рівнянь.
16. Система показникового та логарифмічного рівнянь (звичайні дроби) 3 вид - аналіз важке 10Б. Розв'язування системи показникового та логарифмічного рівнянь.
17. Система показникового та логарифмічного рівнянь (цілі числа) 3 вид - аналіз важке 8Б. Розв'язування системи показникового та логарифмічного рівнянь.
18. Система логарифмічного та лінійного рівнянь (різниця) 3 вид - аналіз важке 16Б. Розв'язування системи логарифмічного та лінійного рівнянь.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Системи показникових і логарифмічних рівнянь» 00:15:00 середнє 26Б. Завдання на розв'язування системи показникового та лінійного рівнянь.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Системи показникових і логарифмічних рівнянь» 00:25:00 середнє 16Б. Завдання на розв'язування системи лінійного та показникового рівнянь (нульовий степінь); розв'язування системи показникових рівнянь (десяткові дроби); розв'язування системи логарифмічних рівнянь.
2. Перевірна робота з теми «Системи показникових і логарифмічних рівнянь» 00:25:00 середнє 17Б. Завдання на розв'язування системи логарифмічного та лінійного рівнянь (означення логарифма); розв'язування системи лінійного та показникового рівнянь; розв'язування системи логарифмічних рівнянь.