Петро придбав 6 кг печива та стільки ж цукерок. Допоможи Петру визначити вартість покупки, якщо \(1\) кг цукерок дорожчий за \(1\) кг печива на 61 грн.
 
1. Вибери вираз, що задовольняє умову: 
 
2. Запиши вартість покупки, якби печиво коштувало 78 грн: грн.
Ви повинні авторизуватися, щоб відповісти на завдання. Будь ласка, увійдіть в свій профіль на сайті або зареєструйтеся.