Заняття на тренажерах МійКлас можливі, якщо:
 • у Вас є інтернет-з'єднання;
 • Ви зареєстровані на сайті МійКлас в ролі вчителя;
 • Ваші учні зареєстровані на сайті МійКлас в тому ж навчальному закладі, що і Ви;
 • у Вашому класі є необхідні технічні засоби;
 • у Вас є бажання цікаво і з користю проводити заняття.
Які технічні засоби необхідні для проведення занять на тренажерах МійКлас?
1. Найпростіший набір технічних засобів — це наявність в класі у вчителя комп'ютера або ноутбука; наявність в учнів підключених до Інтернету ноутбуків (планшетів, смартфонів).
 
У цьому випадку Ви можете:
 • Зайти на сайт МійКлас.
 • Вибрати свій предмет, клас, тему і завдання або тест.
 • Задати обране завдання або тест учням на уроці — завдання учні можуть вирішувати навіть зі смартфонів у зручному для перегляду «мобільному» режимі. Виключена можливість списування, так як у всіх будуть різні варіанти завдання.
З таким технічним оснащенням найбільш зручною формою використання МійКлас для Вас буде: на дошці виписати клас, назву та номер теми й підтеми, яку Ви бажаєте запропонувати школярам.
 
Якщо у Вас є час після уроку, Ви можете скласти тест із завдань МійКлас, роздрукувати його і вислати учням на наступному уроці (як це зробити, дивіться у темі «Розділ «Перевірочні роботи» в класі й дистанційно»).
 
  
2. Розширене технічне оснащення — наявність в класі у вчителя комп'ютера або ноутбука, підключеного до інтерактивної дошки або проектора; наявність електронної дошки або екрану.
  
У цьому випадку Ви можете:
 • Зайти на сайт МійКлас.
 • Вибрати свій предмет, клас, тему і завдання або тест.
 • Включити режим презентації та використовувати всі матеріали МійКлас для того, щоб демонструвати їх безпосередньо на уроці — практично всі теорії, завдання, тести з розділу «Предмети».
 
У наступній теорії даної теми докладно розкривається, як застосовувати режим презентації для того, щоб школярі могли зручно дивитися матеріали навіть з останньої парти.
 
Транслювати теорію на екран для спільного вивчення теми.
Транслювати на екран завдання для спільного або самостійного рішення.
Викликати до інтерактивної дошки одного або декількох учнів для вирішення завдання.
Якщо підключено послугу Мій+, спільно з учнями розібрати кроки розв'язання завдань, що транслюються на екрані.
 
3. Повністю технічно оснащений простір класу — це наявність в класі у вчителя комп'ютера або ноутбука, підключеного до інтерактивної дошки та проектора, наявність в учнів підключених до Інтернету ноутбуків (планшетів, смартфонів).

Ваші додаткові можливості в цьому випадку:
 • Якщо у Вас є потреба зробити швидкий зріз знань по темі, яку Ви сьогодні проходили на уроці, Ви можете дати учням завдання потренуватися на МійКлас і відразу подивитися в «Результатах учнів», на скільки добре кожен учень освоїв тему.

  Для цього буде потрібно попросити кожного школяра зайти на МійКлас за своїм обліковим записом і відкрити потрібну тему на своєму пристрої. Ви можете попросити школярів вирішити певні завдання, або попросити їх просто потренуватися в темі, надавши їм свободу вибору завдань.
    
 • Ви можете до уроку підготувати тест в розділі «Перевірочні роботи» і використовувати цей тест як міні-контрольну, зріз знань. Для цього ознайомтеся з темою «Розділ «Перевірочні роботи» в класі й дистанційно».
 • Дати завдання всьому класу, яке кожен учень буде вирішувати самостійно на своєму технічному засобі. Виключена можливість списування, так як у всіх будуть різні варіанти завдання.
 • Якщо підключено послугу Мій+, спільно з учнями розібрати кроки розв'язання завдань, що транслюються на екрані.
   
4Додаткове технічне оснащення — доступність принтера.
 • При наявності принтера Ви можете роздрукувати обрані завдання або тест.
Цю можливість можна використовувати для тих учнів, у яких відсутня техніка й доступ в Інтернет. Роздрукувати можна як матеріали в розділі «Предмети», так і домашні й перевірочні роботи з розділу «Перевірочні роботи». Про те, як зробити роздруківку матеріалів, читайте далі в цій темі.