Як знайти свою школу?
При реєстрації необхідно правильно знайти свій навчальний заклад. Швидше за все, Ваша школа вже зареєстрована на МійКлас. Тому важливо знайти школу на сайті:
  1. Виберіть країну .
  2. Почніть вводити населений пункт і номер своєї школи . Як правило, цього достатньо для того, щоб знайти школу. У деяких випадках потрібно дописати «ліцей», «гімназія» тощо.
  3. Виберіть зі списку запропонованих шкіл свій навчальний заклад. Наведіть на нього курсор, і він підсвітиться блакитним кольором .
  4. Клацніть по вибраному навчальному закладу лівою кнопкою мишки. Навчальний заклад буде додано у Ваш профіль .
Приклад:
findSchool.pngchooseSchool.png
Що робити, якщо Ви знайшли відразу дві або більше шкіл у списку?
Іноді користувачі випадково створюють кілька профілів однієї й тієї ж школи (про це читайте нижче). Якщо Ви побачили декілька подібних шкіл у списку, виберіть ту, у якій більше користувачів. Також зверніть увагу на назву й повну адресу.

Зробіть знімок екрана й вишліть його в службу підтримки МійКлас, попросивши видалити зайвий профіль Вашої школи. При цьому дані користувачів не постраждають.
Що робити, якщо знайти школу не вдалося?
Тільки в тому випадку, якщо Вашої школи немає в списку, натисніть на посилання «Додати новий навчальний заклад». Нова школа з'явиться на сайті, тільки після перевірки  модератором. Щоб модератор зміг перевірити і заповнити дані про школу, заповніть всі відкриті поля правильно:
  1. Країна
  2. Регіон
  3. Назва школи   
  4. Повна адреса
Приклад:
На знімку екрана нижче — приклад правильно доданої школи.

newSchoolUa.png
Якщо Ви зрозуміли, що додавати нову школу на сайт не потрібно, то натисніть на Скасувати додавання і повернутися до вибору .
Зверни увагу!
Ні в якому разі не починайте додавати нову школу на сайт, якщо попередньо не спробували її знайти. Якщо Ви додасте на сайт школу, яка вже зареєстрована, у школи з'явиться ще один профіль на сайті.

Уявіть, що у Вашої школи вже є спеціально збудоване приміщення. І тут раптом з'являється ще одна будівля для тієї ж школи, що не поєднана з першою. Частина користувачів при реєстрації потраплять у першу будівлю, а частина — у другу. І в процесі навчання або роботи вони один одного не побачать.

Коли Ваші учні будуть реєструватися на сайті, поясніть їм, як правильно шукати школу.

Якщо Ви зрозуміли, що на сайті у Вашої школи два й більше профілів, зверніться до Адміністрації МійКлас.
Що робити, якщо Ви вчитель в декількох школах?
Вам необхідно ще раз зареєструватися з іншою адресою електронної пошти. Таким чином — скільки шкіл, стільки реєстрацій і електронних адрес.