Інформація для учнів
Учень може пройти тестування на будь-якому розумному пристрої з підключенням до Інтернету: комп’ютері, планшеті, мобільному телефоні. Якщо в одного з учнів немає під рукою смарт-пристрою, роботу також можна організувати в парах або більших групах.

Учень може приєднатися до тесту, виконавши одну з таких дій:
  • Перейти за унікальним посиланням, надісланим вчителем;
  • Ввести посилання в браузері пристрою;
  • Відкрити розділ «Швидкі тести» на порталі МійКлас або ввести у браузері пристрою https://miyklas.com.ua/t. У цьому випадку для приєднання до тесту учень повинен ввести наданий викладачем код доступу.
Screenshot_5.png  Screenshot_6.png

Далі учень перенаправляється на сторінку, де він має ввести своє ім’я. Якщо тест виконується в групах, учень матиме можливість також ввести імена інших учнів.

Screenshot_7.png  Screenshot_8.png
 
Після реєстрації учень повинен дочекатися, поки вчитель почне тест. Щойно вчитель почне його, учень отримає доступ і зможе почати виконання тесту.
 
Screenshot_9.png  piekluve 2.png
  
Починаючи тест, учень побачить у верхній частині екрана, на яке з питань він зараз відповідає.

Учень виконує всі завдання у тому порядку, у якому вони були розташовані під час створення тесту. При виконанні завдання учень не має можливості виправити її або повернутися до одного з раніше виконаних завдань.
 
Screenshot_10.png
 
Після завершення тесту учень повинен дочекатися, поки інші завершать тест, перш ніж переглядати результати. Учень зможе переглянути кількість балів, отриманих за кожне із завдань і за тест в цілому.

Натиснувши кнопку Screenshot_12.png, учень повернутися на головну сторінку тестів.
 
Screenshot_11.png  Screenshot_13.png