День Святого Валентина, свято, яке щорічно відзначається 14 лютого, безперечно, є одним із найромантичніших днів у світі. Цей день пройнятий коханням, теплом та найніжнішими почуттями. Він відзначається як день, коли люди виражають свою симпатію, любов та турботу один про одного. Але чи знаємо ми справжню історію цього свята?
Історія свята
Історія Дня Святого Валентина має кілька версій, але найпопулярніша пов'язується з римським капеланом Валентином, який жив у III столітті н.е. Легенди переповідають, що Валентин виступав за право молодих закоханих створювати сім’ї, хоча імператор Клавдій II видав заборону на весілля, вважаючи, що одружені чоловіки не братимуть участі у війнах.
За легендою Валентин продовжував виконувати таємні обряди весіль навіть після заборони. Його дії були виявлені. Він був заарештований і засуджений до страти. Під час ув'язнення Валентин познайомився з донькою свого наглядача і вилікував її від сліпоти. До своєї страти він написав їй листа, підписавши «Ваш Валентин». Цей лист став прообразом сучасної валентинки, що є символом закоханості та дружби.
Сучасні традиції
У наші дні День Святого Валентина святкують по всьому світу з великим ентузіазмом. Пари обмінюються валентинками, подарунками, квітами та солодощами. Саме тому команда МійКлас підготувала для Вас робочі аркуші, які можна використати з нагоди свята.
 
 14-02-post.png