Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Ораторське мистецтво. Ситуація мовлення Формування знань, умінь і навичок із теми «Риторика як мистецтво, наука й навчальна дисципліна. Роль риторики в сучасному світі».
2. Дещо про публічний виступ та мовний етикет Формування знань, умінь і навичок із теми «Риторика як мистецтво, наука й навчальна дисципліна. Роль риторики в сучасному світі».

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Слово про слово 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Удосконалення вивченого теоретичного матеріалу з теми «Риторика як мистецтво, наука й навчальна дисципліна. Роль риторики в сучасному світі».
2. Красне словечко звеселяє сердечко 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Уміння інтерпретувати прислів'я, застосовувати знання, отримані під час вивчення теми «Риторика як мистецтво, наука й навчальна дисципліна. Роль риторики в сучасному світі».
3. Увідповідни слово й значення 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Уміння визначати значення слова. Повторення вивченого про синоніми.
4. Мовний етикет 3 вид - аналіз середнє 2Б. Удосконалення знань, умінь і навичок із теми «Риторика як мистецтво, наука й навчальна дисципліна. Роль риторики в сучасному світі».
5. Як досягти успіху 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Закріплення вивченого з теми «Риторика як мистецтво, наука й навчальна дисципліна. Роль риторики в сучасному світі».
6. Пригадай літературний твір 1 вид - рецептивний середнє 3Б. Удосконалення знань, умінь і навичок із теми «Риторика як мистецтво, наука й навчальна дисципліна. Роль риторики в сучасному світі».
7. Проаналізуй текст 3 вид - аналіз важке 4Б. Уміння аналізувати текст, удосконалення навичок, отриманих при вивченнні теми

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Зайве твердження Інший середнє 1Б. Закріплення вивченого про основи практичної риторики.
2. Чи знаєш ти мовний етикет? Інший середнє 2Б. Удосконалення знань, умінь і навичок із теми «Риторика як мистецтво, наука й навчальна дисципліна. Роль риторики в сучасному світі».
3. Поясни значення прислів'я Інший важке 10Б. Розвиток мовлення. Уміння добирати приклади до тези, логічно й чітко формулювати думки.
4. Змоделюй ситуацію Інший важке 10Б. Розвиток комунікативних навичок. Застосування знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення теми «Риторика як мистецтво, наука й навчальна дисципліна. Роль риторики в сучасному світі».

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренувальні вправи з теми «Риторика як мистецтво, наука й навчальна дисципліна» 00:10:00 середнє 3Б. Завдання для закріплення вивченого про основи практичної риторики.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Риторика як мистецтво, наука й навчальна дисципліна» 00:15:00 середнє 6Б. Завдання для закріплення знань, умінь і навичок із теми «Риторика як мистецтво, наука й навчальна дисципліна. Роль риторики в сучасному світі».
2. Перевірна робота з теми «Риторика як мистецтво, наука й навчальна дисципліна» 00:25:00 середнє 12Б. Перевірка знань, умінь і навичок із теми «Риторика як мистецтво, наука й навчальна дисципліна. Роль риторики в сучасному світі».