Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Уживання прийменника ПО Формування мовних компетентностей із теми «Словосполучення з прийменником ПО».

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Знайди помилку 3 вид - аналіз середнє 1Б. Закріплення вивченого про вживання прийменника ПО.
2. Правильно-неправильно 3 вид - аналіз середнє 4Б. Закріплення теоретичного матеріалу з теми «Словосполучення з прийменником ПО».
3. Вибери потрібні форми іменників 3 вид - аналіз середнє 2Б. Уміння визначати правильну відмінкову форму іменника залежно від словосполучення.
4. Синтаксичний пазл 3 вид - аналіз середнє 1Б. Удосконалення навичок будувати словосполучення з прийменниками.
5. Орієнтир 3 вид - аналіз середнє 4Б. Відновлення речень за поданим прийменником-орієнтиром. Уміння визначати потрібні форми іменників.
6. Робота з текстом 3 вид - аналіз важке 1Б. Повторення вивчених орфограм. Удосконалення вивченого з теми «Словосполучення з прийменником ПО».
7. Відповідність 3 вид - аналіз важке 4Б. Закріплення вивченого про вживання прийменників.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Поміркуй! Інший середнє 2Б. Закріплення вивченого з теми «Словосполучення з прийменником ПО».
2. Вибери правильний варіант Інший середнє 1Б. Удосконалення знань, отриманих під час вивчення теми «Словосполучення з прийменником ПО».
3. Склади речення Інший важке 4Б. Розвиток мовлення. Уміння вибирати правильний прийменник і складати речення зі словосполученнями.
4. Склади текст Інший важке 12Б. Практичне застосування знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення теми «Словосполучення з прийменником ПО».

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренувальні вправи з теми «Словосполучення з прийменником ПО» 00:10:00 середнє 7Б. Систематизація знань, умінь і навичок із теми «Словосполучення з прийменником ПО».

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Словосполучення з прийменником ПО» 00:15:00 середнє 7Б. Закріплення вивченого з теми «Словосполучення з прийменником ПО».
2. Перевірна робота з теми «Словосполучення з прийменником ПО» 00:25:00 середнє 14Б. Перевірка знань, умінь і навичок із теми «Словосполучення з прийменником ПО».