Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Значущі частини слова Формування знань, умінь і навичок із теми «Основа слова (корінь, суфікс, префікс) і закінчення».

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Розумник 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Закріплення вивченого теоретичного матеріалу про закінчення слів.
2. Знайди префікс 3 вид - аналіз середнє 2Б. Завдання спрямоване на удосконалення уміння визначати префікс у словах.
3. Укажи суфікс 3 вид - аналіз середнє 2Б. Удосконалення вивченого теоретичного матеріалу про суфікс.
4. Визнач слово зі звуковим і нульовим закінченням 3 вид - аналіз середнє 2Б. Уміння визначати вид закінчення, розбирати слово за будовою.
5. Утворюємо слова 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Практичне застосування вивченого теоретичного матеріалу про префікси як значущу частину слова.
6. Допиши закінчення 3 вид - аналіз середнє 2Б. Завдання спрямоване на закріплення вивченого про закінчення як частину слова.
7. Утвори слова за допомогою суфіксів 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Практичне застосування вивченого теоретичного матеріалу про суфікси як значущу частину слова.
8. Схема слова 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Удосконалення вивченого про значущі частини слова; уміння читати схему і за нею складати слова.
9. Визнач емоції 3 вид - аналіз середнє 4Б. Удосконалення вивченого про суфікси, що надають словам емоційного забарвлення.
10. Пригадай теоретичний матеріал 1 вид - рецептивний середнє 2Б. Повторення вивченого теоретичного матеріалу з теми «Основа слова (корінь, суфікс, префікс) і закінчення».
11. Два корені 3 вид - аналіз важке 2Б. Удосконалення вивченого про будову слова, корінь слова.
12. Назви малюнок 2 вид - інтерпретація середнє 6Б. Закріплення вивченого про суфікси.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Розкрий дужки Інший середнє 2Б. Удосконалення вивченого про закінчення слів.
2. Визнач слово з нульовим закінченням Інший середнє 2Б. Розвиток умінь визначати вид закінчення у слові, читати будову слова.
3. Аналіз слова Інший важке 4Б. Завдання спрямоване на розвиток умінь аналізувати слова, розбирати їх за будовою.
4. Склади твір Інший важке 5Б. Розвиток творчого потенціалу при складанні тексту із використанням слів із пестливими суфіксами.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренувальні вправи з теми «Основа слова (корінь, суфікс, префікс) і закінчення» 00:15:00 середнє 6Б. Завдання для закріплення й систематизації вивченого з теми «Основа слова (корінь, суфікс, префікс) і закінчення».

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Основа слова (корінь, суфікс, префікс) і закінчення» 00:15:00 середнє 6Б. Завдання для удосконалення вивченого з теми «Основа слова (корінь, суфікс, префікс) і закінчення».
2. Перевірна робота з теми «Основа слова (корінь, суфікс, префікс) і закінчення» 00:20:00 середнє 6Б. Завдання для перевірки знань, умінь і навичок із теми «Основа слова (корінь, суфікс, префікс) і закінчення».