Що таке зовнішня краса?
 
9Ресурс 5h280.png
Зовнішність — це зовнішній вигляд людини.
Перше, що ми помічаємо:
  • колір очей, волосся,
  • зріст, статура,
  • одяг, взуття.
Охайно вдягнена, з акуратною зачіскою людина, у якої в порядку взуття, завжди приваблива. З нею приємно говорити, разом кудись іти, сидіти поруч у трамваї, у метро і, звичайно, за шкільною партою.
 
8Ресурс 28h280.png
 
І, навпаки, хлопчик або дівчинка, які шмигають носом, бо не носять носовичка, ховають за спину руки, бо мають брудні нігті, або виставляють перед себе нечищені черевики з розв'язаними шнурками, — не викликають симпатії і бажання бути поруч. Якщо в зовнішності твоїх однокласників щось не так, то не висміюй, а тихенько підкажи.
 
6Ресурс 2h280.png

Обираючи собі друга/подругу, звертай увагу не тільки на модні речі, прикраси, сучасні ґаджети. Адже часто буває, що зовні непоказні люди мають багатий внутрішній світ; їм можна розповідати про свої радощі та проблеми, з ними хочеться дружити.

Намагайся бути людиною не лише привабливою зовні, але й душевно красивою.
Джерела:
Я досліджую світ : підручник для 3 кл. закладів загальн. серед. освіти : у 2-х ч. Ч. 1. / Н. О. Будна, Т. В. Гладюк, С. Г. Заброцька, Н. Б. Шост, Л. В. Лисобей. — Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2020. — 160 с. : іл.
Я досліджую світ : підруч. для 3 кл. закл. загал. серед. освіти (у 2-х ч.) : Ч. 1 / Н. М. Бібік, Г. П. Бондарчук. — Харків : Вид-во «Ранок», 2020. — 136с. : іл.