Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Культура поведінки Теоретичні відомості про культуру поведінки, поради щодо поведінки вдома і в школі.
2. Моральні норми Теоретичні відомості про моральні норми та чесноти людини.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Поведінка людини 1 вид - рецептивний легке 1Б. Необхідно зазначити, як називається поведінка людини, позбавлена моральних цінностей і переконань, обравши із запропонованих варіантів.
2. Ставлення з любов’ю та повагою до своїх рідних 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Необхідно визначити що означає ставлення з любов’ю та повагою до своїх рідних, обравши із запропонованих варіантів.
3. Підтримання чистоти і порядку в оселі 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Необхідно визначити у чому полягає підтримання чистоти і порядку в оселі, обравши із запропонованих варіантів.
4. Турбота про всіх членів сім'ї 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Необхідно визначити у чому полягає турбота про всіх членів сім'ї, обравши із запропонованих варіантів.
5. Поведінка у школі 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Необхідно визначити як треба поводитися у школі, обравши із запропонованих варіантів.
6. Повага до вчителів та учнів 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Необхідно визначити у чому полягає повага до вчителів та уснів, обравши із запропонованих варіантів.
7. Підтримання чистоти і класі та школі 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Необхідно визначити у чому полягає підтримання чистоти і порядку у класі та школі, обравши із запропонованих варіантів.
8. Моральні якості людини 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Необхідно визначити найважливіші моральні якості людини, обравши із запропонованих варіантів.
9. Шо регулюють моральні норми? 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Необхідно указати, що регулюють моральні норми, обравши із запропонованих варіантів.
10. Що називається культурою поведінки 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Необхідно визначити, що називається культурою поведінки, обравши із запропонованих варіантів.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Культурна поведінка у школі Інший важке 3Б. Необхідно обдумати і оцінити культуру поведінки учнів класу у школі.
2. Вплив некультурної поведінки на навчання Інший важке 4Б. Необхідно обдумати і написати, як некультурна поведінка впливає на навчання.
3. Для чого потрібні правила культурної поведінки? Інший важке 3Б. Необхідно обдумати і оцінити культуру поведінки учнів класу у школі.
4. Яких правил поведінки потрібно дотримуватися? Інший важке 3Б. Необхідно обдумати і написати, яких правил культурної поведінки потрібно дотримуватися вдома, а яких — у школі.
5. Наслідки нехтування правилами культурної поведінки Інший важке 3Б. Необхідно обдумати і написати, до яких наслідків може призвести нехтування правилами культурної поведінки вдома або в школі.
6. Культурне спілкування Інший важке 3Б. Необхідно обдумати і написати, яким чином можна культурно спілкуватися у зазначених ситуаціях.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування №1 з теми «Культура поведінки. Моральні норми» 00:15:00 легке 7Б. Тренування №1 з теми «Культура поведінки. Моральні норми»
2. Тренування №2 з теми «Культура поведінки. Моральні норми» 00:15:00 середнє 8Б. Тренування №2 з теми «Культура поведінки. Моральні норми»
3. Тренування №3 з теми «Культура поведінки. Моральні норми» 00:20:00 важке 9Б. Тренування №3 з теми «Культура поведінки. Моральні норми»

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота №1 з теми «Культура поведінки. Моральні норми» 00:15:00 середнє 12Б. Домашня робота з теми №1 з теми «Культура поведінки. Моральні норми»
2. Домашня робота №2 з теми «Культура поведінки. Моральні норми» 00:15:00 важке 14Б. Домашня робота з теми №2 з теми «Культура поведінки. Моральні норми»
3. Діагностична робота №1 з теми «Культура поведінки. Моральні норми» 00:15:00 легке 13Б. Діагностична робота №1 з теми «Культура поведінки. Моральні норми»
4. Діагностична робота №2 з теми «Культура поведінки. Моральні норми» 00:15:00 середнє 14Б. Діагностична робота №2 з теми «Культура поведінки. Моральні норми»