Запиши  нерівність.
 
Один кілограм яблук коштує на базарі від 10 грн. до 19 грн, а один кілограм груш — від 15 грн до 24 грн. Оксана заплатила за куплені на базарі 5 кг яблук та 4 кг груш m гривень. Укажіть нерівність, що виконується для m.
  
Відповідь:  \(\)\(  <  m  <  \)\(\)
Ви повинні авторизуватися, щоб відповісти на завдання. Будь ласка, увійдіть в свій профіль на сайті або зареєструйтеся.