Увідповідніть ім'я письменника з висловлюванням про його твір.
 
: «У романі автор змалював досить актуальний для своєї доби процес, який більшовицька ідеологія всіляко підтримувала, — народження нової інтелігенції з робітників і селян, "стирання меж між містом і селом". Навіть "у письменники" могли направити за комсомольською путівкою».
 
: «Втеча на волю, сповнене небезпеки життя ловців і ловлених, незнайомі звичаї, а також і ніжна історія зворушливого кохання творять напружений інтерес і чар цієї книжки».
 
: «У цій коротюсінькій новелі наче вміщено три новели, і всі вони обрамлені сприйняттям юнака-студента, який приїжджає відвідати матір і дізнається про тонкі й складні взаємини трьох простих людей з глибоким душевним світом».
 
: «Це — щемний, тужний спогад, адже за допомогу нашим воїнам Тереза поплатилася життям, а безіменний боєць, який силою уяви вертає її до зустрічей і розмов, переживає біль втраченого, нерозквітлого кохання».
 
: «Маємо не життєпис реальної особи, а гумористичний твір, що його "ліричним героєм" є сам гуморист зі своїм фікційним життям, у якому одні епізоди (безпечні) — комічно гіперболізовано, інші ж, контроверсійні — самоіронічно змазано, а про решту — промовчано».
Ви повинні авторизуватися, щоб відповісти на завдання. Будь ласка, увійдіть в свій профіль на сайті або зареєструйтеся.