Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Формули синуса і косинуса суми і різниці аргументів. Поняття про мету перетворень тригонометричних виразів і про формули перетворення тригонометричних виразів, як інструменту досягнення цих цілей. Визначення формул синуса і косинуса суми і різниці аргументів.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Знайти значення тригонометричного виразу 1 вид - рецептивний середнє 1,5Б. Вправа на використання формул синуса і косинуса суми і різниці аргументів.
2. Спростити вираз 1 вид - рецептивний легке 1Б. Завдання на обчислення значень тригонометричних виразів числового аргументу з використанням формул синуса і косинуса суми і різниці аргументів.
3. Визначення тригонометричних формул синуса і косинуса суми і різниці 1 вид - рецептивний середнє 2Б. Вправа на визначення тригонометричних тотожностей - формул синуса і косинуса суми і різниці аргументів
4. Перетворити тригонометричний вираз 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Вправа на перетворення раціональних виразів тригонометричних функцій з використанням формул синуса і косинуса суми і різниці аргументів.
5. Обчислення значень тригонометричних виразів числового аргументу 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вправа на обчислення значень тригонометричних виразів з використанням формул синуса і косинуса суми і різниці аргументів. Завдання здвоєне - задані два вирази
6. Обчислення значень тригонометричних виразів радіанного аргументу 2 вид - інтерпретація середнє 1,5Б. Вправа на обчислення значень тригонометричних виразів радіанного аргументу з використанням формул косинуса суми і різниці аргументів, а також з перетворенням і підстановкою аргументу.
7. Визначення коренів тригонометричних рівнянь 3 вид - аналіз важке 3Б. Вправа на визначення коренів тригонометричних рівнянь з використанням формул косинуса суми і різниці аргументів, перетворення і підстановки аргументу

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. з теми «Синус і косинус суми та різниці аргументів» 00:10:00 легке 4,5Б. Час виконання 10 хвилин

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Синус і косинус суми та різниці аргументів» 00:20:00 середнє 8,5Б. Завдання на спрощення та обчислення тригонометричних виразів числового і радіанного аргументів, арифметичних, раціональних рівнянь.
2. Перевірочна робота з теми «Синус і косинус суми та різниці аргументів» 00:25:00 важке 10,5Б. Завдання на спрощення, обчислення різного виду тригонометричних виразів числового або радіанного аргументу