Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Системи показникових і логарифмічних нерівностей Системи показникових і логарифмічних нерівностей.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Область визначення функції 1 вид - рецептивний легке 3Б. Вибір системи, за допомогою якої можна обчислити область визначення функції.
2. Область допустимих значень виразу 1 вид - рецептивний легке 3Б. Вибір системи, за допомогою якої можна обчислити область допустимих значень виразу.
3. Змішана система 2 вид - інтерпретація середнє 6Б. Розв'язування системи показникового рівняння та нерівності.
4. Система логарифмічних нерівностей 2 вид - інтерпретація середнє 9Б. Розв'язування системи логарифмічних нерівностей.
5. Система логарифмічних нерівностей (зводиться до лінійних) 2 вид - інтерпретація середнє 9Б. Розв'язування системи логарифмічних нерівностей.
6. Система логарифмічної та показникової нерівностей 3 вид - аналіз важке 10Б. Розв'язування системи логарифмічної та показникової нерівностей.
7. Область визначення 3 вид - аналіз важке 10Б. Знаходження області визначення.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Системи логарифмічних і показникових нерівностей» 00:20:00 середнє 15Б. Завдання на розв'язування системи показникових рівнянь і нерівностей; розв'язування системи логарифмічних нерівностей.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Системи логарифмічних і показникових нерівностей» 00:25:00 середнє 19Б. Завдання на вибір системи, за допомогою якої можна обчислити область допустимих значень виразу; розв'язування системи показникових нерівностей; розв'язування системи логарифмічних нерівностей.
2. Перевірна робота з теми «Системи логарифмічних і показникових нерівностей» 00:25:00 середнє 19Б. Завдання на вибір системи, за допомогою якої можна обчислити область визначення функції; розв'язування системи показникової та лінійної нерівностей; розв'язування системи показникової та логарифмічної нерівностей.