Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Ріст та розвиток клітин Представлено теоретичні відомості про ріст та розвиток клітин.
2. Вихідні клітини в процесах цитодиференціації Представлено теоретичні відомості про вихідні клітини в процесах цитодиференціації.
3. Чинники, що визначають розвиток клітин Представлено теоретичні відомості про чинники, які визначають розвиток клітин.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Що називається цитогенезом 1 вид - рецептивний легке 1Б. Необхідно визначити, що називається цитогенезом, обравши із запропонованих варіантів.
2. Що називається детермінацією клітин 1 вид - рецептивний легке 1Б. Необхідно визначити, що називається детермінацією клітин, обравши із запропонованих варіантів.
3. Що називається розвитком клітини 1 вид - рецептивний легке 1Б. Необхідно визначити, що називається розвитком клітини, обравши із запропонованих варіантів.
4. Що називається диференціацією клітин 1 вид - рецептивний легке 1Б. Необхідно визначити, що називається диференціацією клітин, обравши із запропонованих варіантів.
5. Оціни правильність тверджень про ріст клітин 3 вид - аналіз середнє 2Б. Необхідно оцінити правильність тверджень про ріст клітин.
6. Характеристика тотипотентних стовбурових клітин 3 вид - аналіз середнє 4Б. Необхідно визначити характеристику і приклади тотипотентних стовбурових клітин.
7. Характеристика плюрипотентних стовбурових клітин 3 вид - аналіз середнє 4Б. Необхідно визначити характеристику і приклади плюрипотентних стовбурових клітин.
8. Характеристика уніпотентних стовбурових клітин 3 вид - аналіз середнє 4Б. Необхідно визначити характеристику і приклади уніпотентних стовбурових клітин.
9. Відповідність між характеристикою і категорією стовбурових клітин 3 вид - аналіз важке 3Б. Необхідно визначити відповідність між характеристикою і категорією стовбурових клітин.
10. Відповідність між прикладами і категорією стовбурових клітин 3 вид - аналіз важке 3Б. Необхідно визначити відповідність між прикладами і категорією стовбурових клітин.
11. Вплив диференціальної активності генів на розвиток клітин 2 вид - інтерпретація важке 3Б. Необхідно визначити вплив диференціальної активності генів на розвиток клітин.
12. Вплив цитоплазматичного розподілу на розвиток клітин 2 вид - інтерпретація важке 3Б. Необхідно визначити вплив цитоплазматичного розподілу на розвиток клітин.
13. Вплив ембріональної індукції на розвиток клітин 2 вид - інтерпретація важке 3Б. Необхідно визначити вплив ембріональної індукції на розвиток клітин.
14. Вплив інтеграції клітин на їх розвиток 2 вид - інтерпретація важке 3Б. Необхідно визначити вплив інтеграції клітин на їх розвиток.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Що називається цитодиференціацією Інший легке 1Б. Необхідно визначити, що називається цитодиференціацією, обравши із запропонованих варіантів.
2. Визначення категорії стовбурових клітин за характеристикою Інший середнє 2Б. Необхідно визначити категорію стовбурових клітин за характеристикою.
3. Визначення приналежності клітин до категорій стовбурових клітин Інший середнє 2Б. Необхідно визначити приналежність зазначених клітин до категорій стовбурових клітин.
4. Вплив сегрегації на розвиток клітин Інший важке 3Б. Необхідно визначити вплив сегрегпції на розвиток клітин.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування по темі «Ріст і розвиток клітин та чинники, що на нього впливають» 00:30:00 середнє 15Б. Відпрацьовуються знання основних понятть з теми «Ріст і розвиток клітин та чинники, що на нього впливають».

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота по темі «Ріст і розвиток клітин та чинники, що на нього впливають» 00:35:00 середнє 14Б. Перевіряються знання основних понятть з теми «Ріст і розвиток клітин та чинники, що на нього впливають».
2. Перевірна робота по темі «Ріст і розвиток клітин та чинники, що на нього впливають» 00:30:00 середнє 15Б. Перевіряються знання основних понятть з теми «Ріст і розвиток клітин та чинники, що на нього впливають».