Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Розвиток уявлень про походження життя на Землі Представлено теоретичні відомості про розвиток уявлень про походження життя на Землі.
2. Біохімічна гіпотеза виникнення і розвитку життя на Землі Представлено теоретичні відомості про біохімічну гіпотезу виникнення і розвитку життя на Землі.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Походження життя на Землі згідно гіпотези креаціонізму 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Необхідно визначити походження життя на Землі згідно гіпотези креаціонизму, обравши із запропонованих варіантів.
2. Походження життя на Землі згідно гіпотези панспермії 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Необхідно визначити походження життя на Землі згідно гіпотези панспермії, обравши із запропонованих варіантів.
3. Характеристика гіпотези біохімічного зародження життя на Землі 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Необхідно визначити характеристику гіпотези біохімічного зародження життя на Землі.
4. Відповідність між характеристикою та назвою гіпотези походження життя на Землі 3 вид - аналіз середнє 4Б. Необхідно встановити відповідність між характеристикою та назвою гіпотези походження життя на Землі.
5. Визначення коацерватів 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Необхідно указати визначення коацерватів, обравши із запропонованих варіантів.
6. Автори біохімічної гіпотези виникнення і розвитку життя на Землі 1 вид - рецептивний легке 1Б. Необхідно указати імена авторів біохімічної гіпотези виникнення і розвитку життя на Землі.
7. Автор гіпотези панспермії 1 вид - рецептивний легке 1Б. Необхідно указати імена авторів гіпотези панспермії.
8. Послідовність етапів формування життя на Землі згідно теорії біохімічної еволюції 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Необхідно встановити послідовність етапів формування життя на Землі згідно теорії біохімічної еволюції.
9. Характеристика етапів формування життя на Землі згідно теорії біохімічної еволюції 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Необхідно встановити характеристику етапів формування життя на Землі згідно теорії біохімічної еволюції.
10. Наукові експерименти Франческо Реді 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Необхідно визначити зміст наукових експериментів Франческо Реді, обравши із запропонованих варіантів.
11. Оціни правильність тверджень про біохімічну теорію виникнення життя 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Необхідно оцінити правильність тверджень про біохімічну гіпотезу виникнення і розвитку життя.
12. Автори робіт, що підтверджують біохімічну гіпотезу виникнення життя 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Необхідно визначити авторів зазначених робіт, що підтвердили біохімічну гіпотезу виникнення і розвитку життя на Землі.
13. Внесок вчених у біохімічну гіпотезу виникнення життя 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Необхідно визначити внесок вчених у підтвердження біохімічної гіпотези виникнення і розвитку життя на Землі.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Гіпотеза самовільного зародження життя на Землі Інший середнє 1Б. Необхідно визначити характеристику гіпотези самовільного зародження життя на Землі.
2. Оціни правильність тверджень про гіпотези зародження життя на Землі Інший середнє 2Б. Необхідно оцінити правильність тверджень про гіпотези зародження життя на Землі.
3. Відповідність між іменами вчених та їх внеском у біохімічну гіпотезу виникнення життя Інший середнє 2Б. Необхідно встановити відповідність між іменами вчених та їх внеском у підтвердження біохімічної гіпотези виникнення і розвитку життя на Землі.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування по темі «Розвиток уявлень про виникнення життя» 00:30:00 середнє 12Б. Перевіряються знання основних понятть з теми, вміння визначати суть теорій походження життя на Землі.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота по темі «Розвиток уявлень про виникнення життя» 00:25:00 середнє 8Б. Перевіряються знання основних понятть з теми, вміння визначати суть теорій походження життя на Землі.
2. Перевірна робота по темі «Розвиток уявлень про виникнення життя» 00:30:00 середнє 6Б. Перевіряються знання основних понятть з теми, вміння визначати суть теорій походження життя на Землі.