Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Співвідношення між кутами і сторонами трикутника Співвідношення між сторонами і кутами трикутника, нерівність трикутника.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Кути, прилеглі або протилежні сторонам трикутника 1 вид - рецептивний легке 1Б. Вибір кутів, прилеглих або протилежних даним сторонам трикутника.
2. Протилежні і прилеглі сторони та кути трикутника 1 вид - рецептивний легке 1Б. Вибір за рисунком прилеглих або протилежних сторін або кутів.
3. Вид трикутника залежно від його сторін 1 вид - рецептивний легке 1Б. Визначення за рисунком виду трикутника залежно від його сторін.
4. Вид трикутника 1 вид - рецептивний легке 1Б. Визначення виду трикутника за рисунком залежно від довжини сторін і величини кутів.
5. Периметр рівностороннього трикутника 1 вид - рецептивний легке 1Б. Обчислення периметра рівностороннього трикутника за його стороною.
6. Периметр рівнобедреного трикутника 1 вид - рецептивний легке 2Б. Обчислення периметра рівнобедреного трикутника за його сторонами.
7. Периметр різностороннього трикутника 1 вид - рецептивний легке 2Б. Обчислення периметра трикутника за його сторонами.
8. Сторона рівностороннього трикутника 1 вид - рецептивний легке 1Б. Обчислення сторони рівностороннього трикутника, якщо відомий його периметр.
9. Основа рівнобедреного трикутника 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Обчислення основи рівнобедреного трикутника, якщо відомі його периметр і бічна сторона.
10. Бічна сторона рівнобедреного трикутника 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Обчислення бічної сторони рівнобедреного трикутника, якщо відомі його периметр і основа.
11. Сторони рівнобедреного трикутника (відома різниця сторін) 2 вид - інтерпретація середнє 4Б. Обчислення сторін рівнобедреного трикутника, якщо відомі його периметр і різниця між довжинами сторін.
12. Кути і сторони трикутника 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Визначення співвідношення сторін залежно від величини кута, що лежить навпроти.
13. Нерівність трикутника 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Перевірка можливості існування трикутника з даними сторонами.
14. Сторони рівнобедреного трикутника (відоме співвідношення сторін) 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Обчислення сторін рівнобедреного трикутника, якщо відомі його периметр і співвідношення сторін.
15. Сторони рівнобедреного трикутника (відома частина бічної сторони) 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Обчислення сторін рівнобедреного трикутника, якщо відомі його периметр і частина бічної сторони, що дорівнює основі.
16. Сторони різностороннього трикутника (відома їхня різниця) 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Обчислення сторін різностороннього трикутника, якщо відомий його периметр і різниця сторін.
17. Сторони рівнобедреного трикутника 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Аналіз можливих довжин сторін рівнобедреного трикутника при даному периметрі.
18. Порівняння периметрів 3 вид - аналіз важке 20Б. Порівняння периметрів фігур, використовуючи нерівність трикутника.
19. Сторони різностороннього трикутника (відоме їхнє співвідношення) 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Обчислення сторін різностороннього трикутника, якщо відомі його периметр і співвідношення сторін.
20. Нерівність трикутника (2) 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Перевірка можливості існування трикутника з даними сторонами.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Сума висот менша від периметра трикутника Інший важке 3Б. Доведення того, що сума висот менша від периметра трикутника; використання нерівності трикутника.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Співвідношення між сторонами і кутами трикутника» 00:25:00 середнє 34Б. Превірка знань про співвідношення між сторонами і кутами трикутника.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Співвідношення між сторонами і кутами трикутника» 00:20:00 середнє 10Б. Закріплення знань про співвідношеннях кутів і сторін у трикутнику.
2. Перевірна робота з теми «Співвідношення між сторонами і кутами трикутника» 00:20:00 середнє 13Б. Перевірка знань, умінь і навичок про співвідношення кутів і сторін у трикутнику.