Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Площа многокутника Визначення площі. Одиниці виміру площі. Властивості площі.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Сторони і площа прямокутника 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Обчислення сторін і площі прямокутника, якщо відомі його діагональ і кут, утворений діагоналлю і стороною.
2. Площі прямокутників 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Визначення кількості паркетних дощечок для покриття підлоги, якщо відомі розміри дощечок і розміри кімнати.
3. Сторони прямокутника, дано його площу і відношення сторін 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Обчислення сторін прямокутника, якщо відома його площа й відношення сторін.
4. Сторони прямокутника, дані його площа і периметр 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Обчислення сторін прямокутника, якщо відомі його площа і периметр.
5. Сторона і площа квадрата 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. У скільки разів збільшиться площа квадрата, якщо відомо, у скільки разів збільшиться її сторона.
6. Одиниці вимірювання площі 2 вид - інтерпретація важке 4Б. Перетворення даних одиниць вимірювання площі в інші одиниці вимірювання площі.
7. Сторона квадрата, рівновеликого даним 2 вид - інтерпретація важке 3Б. Знаходження сторони квадрата, рівновеликого даним.
8. Площа подвір'я 3 вид - аналіз середнє 4Б. Визначити площу подвір'я, яке складається з квадратів, якщо дано периметр подвір'я.
9. Площа і сторона квадрата 3 вид - аналіз важке 3Б. Обчислення сторони і площі квадрата, якщо відомо збільшення її площі залежно від збільшення його сторони у відсотках.
10. Площа прямокутника і квадрата, периметри рівні 3 вид - аналіз важке 3Б. Обчислення різниці площ квадрата і прямокутника, якщо відомі сторони прямокутника і те, що периметри квадрата і прямокутника рівні.
11. Площа квадрата, якщо дана його діагональ. 4 вид - творчий важке 1Б. Обчислення площі квадрата, якщо дана його діагональ, доповнюючи цей квадрат до квадрата, стороною якого є діагональ.
12. Порівняння площ 3 вид - аналіз важке 4Б. Порівнювання площі прямокутника з площею трикутника, доведення рівності площ.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Властивість площі фігури, що складається з частин Інший середнє 2Б. Площа фігури, що складається з частин, що не перекриваються, є сумою площ цих частин.
2. Збільшення сторони квадрата Інший важке 3Б. Визначення, у скільки разів збільшиться сторона квадрата, якщо відомо у скільки разів збільшиться його площа.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Площа багатокутника» 00:25:00 середнє 10Б. Визначення площі, властивості площі, площа квадрата і прямокутника.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Площа багатокутника» 00:20:00 середнє 13Б. Визначення площі, властивості площі, площа квадрата і прямокутника.
2. Перевірочна робота з теми «Площа багатокутника» 00:30:00 важке 12Б. Визначення площі, властивості площі, площа квадрата і прямокутника.