Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Формулювання закону збереження маси Наведено формулювання закону збереження маси речовин у хімічних реакціях і його пояснення з точки зору атомно-молекулярного вчення.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Знайди масу речовини 1 вид - рецептивний легке 1Б. Потрібно обчислити масу вихідної речовини за відомими масами продуктів реакції, або масу продуктів за відомими масами вихідних речовин.
2. Оціни правильність тверджень 1 вид - рецептивний легке 1Б. Потрібно оцінити правильність висловлювань про хімічні реакції.
3. Маса речовини, що прореагувала 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Треба знайти масу одного з реагентів, якщо відомі маси продукту реакції та іншого реагенту.
4. Обчисли масу продукту реакції 3 вид - аналіз важке 2Б. Завдання на обчислення маси продукту реакції, якщо відомі маси реагентів і маса залишку однієї речовини, що не прореагувала.
5. Обчисли маси реагуючих речовин 3 вид - аналіз важке 3Б. Завдання на визначення мас реагентів за відомим співвідношенням мас і маси продуктів реакції.
6. Скільки молекул утворюється? 3 вид - аналіз важке 3Б. Потрібно визначити число молекул продукту реакції, якщо відомо число молекул однієї з вихідних речовин.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Правильно про хімічної реакції Інший середнє 2Б. Треба вибрати правильне твердження.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Закон збереження маси речовин» 00:08:00 середнє 9Б. Закріплюються знання закону збереження маси і навички його застосування для вирішення найпростіших завдань.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Закон збереження маси речовин» 00:10:00 середнє 11Б. Удосконалюються знання закону збереження маси і навички його застосування.