Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Правила безпеки і правила роботи в лабораторії Наведено правила безпечної поведінки в кабінеті хімії при виконанні хімічного експерименту.
2. Лабораторний посуд і обладнання Наведено назви і фотографії хімічного посуду, який використовується у шкільному хімічному експерименті.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Дослідження будови полум'я 4 вид - творчий середнє 0Б. Необхідно за вказаною методикою провести дослідження будови полум'я.
2. Що заборонено в хімічній лабораторії 1 вид - рецептивний легке 1Б. Закріплюються знання техніки безпеки в кабінеті хімії.
3. Що дозволено в кабінеті хімії 1 вид - рецептивний легке 1Б. Завдання на закріплення знань правил безпечної поведінки в кабінеті хімії під час проведення дослідів.
4. Хімічний посуд і приладдя 1 вид - рецептивний легке 1Б. Закріплюється знання хімічного посуду та приладдя.
5. Правила роботи у хімічній лабораторії 1 вид - рецептивний легке 1Б. Перевірка знань основних правил роботи в хімічній лабораторії.
6. Обери хімічний посуд 1 вид - рецептивний легке 1Б. Потрібно обрати посуд для проведення хімічної реакції.
7. Хімічне обладнання 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Потрібно встановити відповідність між хімічним приладом і його призначенням.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Застосування хімічного посуду Інший легке 1Б. Потрібно вказати застосування зображеного на малюнку предмета.
2. Призначення хімічного обладнання Інший середнє 1Б. Потрібно визначити призначення хімічного приладу.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Правила поведінки у хімічному кабінеті. Хімічний посуд» 00:15:00 легке 5Б. Закріплюються знання хімічного обладнання і техніки безпеки у кабінеті хімії.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Правила поведінки у хімічному кабінеті. Хімічний посуд» 00:07:00 легке 6Б. Закріплюються знання методів пізнання, хімічного обладнання і техніки безпеки у кабінеті хімії.
2. Перевірна робота з теми «Правила поведінки у хімічному кабінеті. Хімічний посуд» 00:20:00 середнє 6Б. Перевірка знань з теми «Правила поведінки у хімічному кабінеті. Хімічний посуд».