Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Архітектура сучасного комп'ютера Знайомство із архітектурою сучасного комп'ютера.
2. Внутрішні пристрої ПК Формування знань з теми «Внутрішні пристрої сучасного персонального комп'ютера».
3. Зовнішні пристрої та пристрої збереження інформації Формування знань з теми «Зовнішні пристрої сучасного персонального комп'ютера та пристрої збереження інформації».

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Зовнішні та внутрішні пристрої 1 вид - рецептивний легке 1Б. Формування вмінь розрізняти зовнішні та внутрішні пристрої комп'ютера.
2. Пристрої введення та виведення даних 1 вид - рецептивний легке 1Б. Формування вмінь розрізняти пристрої введення та виведення даних.
3. Характеристики пристроїв 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Формування вмінь та навичок визначати основні характеристики пристроїв.
4. Характеристики процесора 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формування вмінь та навичок визначати значення характеристик процесора.
5. Властивості монітора 2 вид - інтерпретація середнє 1,8Б. Формування вмінь та навичок визначати значеня властивостей монітора.
6. Назвіть пристрій 3 вид - аналіз середнє 1,5Б. Формування вмінь визначати пристрій за його означенням.
7. Оптичні диски 3 вид - аналіз важке 1,5Б. Формування вмінь та навичок визначати тип оптичного диска.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Назви та значення характеристик Інший середнє 2Б. Формування вмінь та навичок визначати назви характеристик та їх можливі значення.
2. Характеристики комп'ютера Інший важке 3Б. Формування вмінь та навичок визначати основні характеристики персонального комп'ютера.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Архітектура комп'ютера» 00:15:00 середнє 4,5Б. Закріплення знань з теми «Архітектура комп'ютера».

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Архітектура комп'ютера» 00:15:00 середнє 7,3Б. Узагальнення та закріплення знань та навичок з теми «Архітектура комп'ютера».
2. Перевірочна робота з теми «Архітектура комп'ютера» 00:20:00 важке 9,5Б. Перевірка та узагальнення знань, умінь та навичок з теми «Архітектура комп'ютера».