Методична рекомендація:

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Створення таблиць 1 вид - рецептивний легке 1Б. Формування навичок зі створення таблиць у текстових докментах.
2. Дії із таблицями 1 вид - рецептивний легке 1Б. Формування навичок визначати дії, які можна виконати із таблицями.
3. Редагування чи форматування 1 вид - рецептивний легке 1Б. Формування навичок визначати операції редагування та форматування таблиць.
4. Данні у таблицях 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Формування навичок визначати, яку інформацію доцільно подавати у вигляді таблиць.
5. Рядки і стовпці 2 вид - інтерпретація середнє 1,5Б. Формування вмінь та навичок визначати кількість рядків і стовпців у таблицях із об'єднаними клітинками.
6. Встанови відповідність 3 вид - аналіз середнє 1,5Б. Формування навичок визначати інструменти редагування та форматування таблиць.
7. Алгоритм створення таблиці 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формування вмінь та навичок зі створення таблиць у текстових докментах.
8. Дії із елементами таблиць 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Формування вмінь та навичок визначати дії, які використали під час редагування або форматування таблиці.
9. Заповни пропуски 3 вид - аналіз важке 1,5Б. Формування та закріплення навичок називати основні інструменти для роботи із таблицями.
10. Інструменти редагування та форматування 3 вид - аналіз важке 2Б. Формування навичок визначати та називати інструменти редагування та форматування таблиць.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Створити таблицю 1 Інший середнє 2Б. Формування навичок та вмінь створення простих таблиць у текстових документах.
2. Створити таблицю 2 Інший важке 3Б. Формування навичок та вмінь створення, редагування та форматування таблиць у текстових документах.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування із теми «Таблиці у текстовому документі» 00:10:00 середнє 5,5Б. Закріплення отриманих знань із теми «Таблиці у текстовому документі».

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Таблиці у текстовому документі» 00:15:00 важке 7Б. Узагальнення та закріплення знань та навичок з теми «Таблиці у текстовому документі».
2. Перевірочна робота з теми «Таблиці у текстовому документі» 00:20:00 важке 9Б. Перевірка та узагальнення знань, умінь та навичок із теми «Таблиці у текстовому документі».