Робот знає все про комп'ютерну мережу!
 
5.jpg
  
Як виникли комп’ютерні мережі?
  
У людей, що працювали в різних місцях і мали спільні інтереси або роботу, виникла потреба обмінюватися інформацією та спільно використовувати пристрої. Для цього комп’ютери об’єднали між собою.

work-4997565_1280.png
Мережа — це група підключених один до одного комп’ютерів.
Комп’ютери поєднують у мережу, щоб мати можливість швидко обмінюватися даними, спільно користуватися програмами й навіть обладнанням.
 
connected-4414938_1280.png

У багатьох школах України комп’ютери розміщені в комп’ютерному класі, у кабінеті директора, бібліотеці та інших кабінетах. Усі вони об’єднані в мережу класу чи школи.

Об’єднані в мережу комп’ютери можуть бути розташовані в одній кімнаті, одному будинку, районі, місті, країні або навіть у різних країнах. Найбільшою комп’ютерною мережею у світі є інтернет. Кожний комп’ютер у цій мережі має свою адресу, за якою його можна знайти.
Інтернет — це всесвітня мережа, яка складається з величезної кількості об’єднаних між собою комп’ютерів.
Джерела:
Я досліджую світ. Підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) : Частина 2 // Н. В. Морзе, О. В. Барна. — Київ : УОВЦ «Оріон», 2020. — 160 с. : іл.
Я досліджую світ : підручник для 3 кл. закладів загальн. серед. освіти : у 2-х ч. Ч. 1. / Н. О. Будна, Т. В. Гладюк, С. Г. Заброцька, Н. Б. Шост, Л. В. Лисобей. — Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2020. — 160 с. : іл.