Ціна груш — \(m\) грн. за \(1\) кг, а ціна яблук — \(n\) грн. за \(1\) кг.
  
Запиши у вигляді виразу:
  
у скільки разів \(2\) кг груш дорожче \(6\) кг яблук
 
(без пропусків між буквами, числами та знаками дій. Для запису дії множення використовуй символ *. У арифметичній дії на першому місці пиши число)
 
Відповідь:
 
(iii)i(iii)
Ви повинні авторизуватися, щоб відповісти на завдання. Будь ласка, увійдіть в свій профіль на сайті або зареєструйтеся.