Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Вартість. Грошові одиниці: гривня, копійка. Учні знайомляться з монетами і грошовими банкнотами України, одиницями вартості: гривнею і копійкою.
2. Дії з одиницями вартості Учні вчаться порівнювати одиниці вартості між собою, перетворювати одиниці вартості в більші та менші одиниці, додавати і віднімати одиниці вартості.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Найбільша величина 1 вид - рецептивний легке 1Б. Учні знаходять найбільшу одиницю вартості.
2. Хто витратив більше? 1 вид - рецептивний легке 1Б. Учні розв'язують задачу на порівняння вартостей.
3. У порядку зростання 1 вид - рецептивний середнє 6Б. Учні розташовують одиниці вартості в порядку зростання/спадання
4. Скарбничка 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Учні визначають, скільки гривень в кожній скрабничці?
5. В іграшковому магазині 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Учні рахують кількість грошей і вибирають, на яку іграшку не вистачить коштів. Порівняння чисел у межах 100.
6. Порівняй грошові одиниці 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Учні розв'язують приклади на знаходження невідомого доданка, зменшуваного, дії з іменованими числами /одиниці вартості: грн, к./
7. Пропущені числа 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Учні розв'язують приклади на знаходження невідомих компонентів додавання і віднімання.
8. Знайди здачу 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Учні розв'язують задачу на знаходження різниці (остачі).
9. Задача про піцу 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Учні розв'язують задачу на зменшення на кілька одиниць, знаходять вартість піци, віднімання круглих чисел.
10. Вартість покупки 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Учні розв'язують задачу на знаходження суми і визначають вартість всієї покупки.
11. Задача про солодощі 2 вид - інтерпретація важке 1Б. Учні розв'язують задачу на знаходження невідомого доданка (знаходження вартості товару).
12. Купівля іграшки 3 вид - аналіз важке 2Б. Учні вибирають іграшку (ненайдорожчу і ненайдешевшу) і знаходять потрібну суму грошей, щоб розрахуватися за неї.
13. У кафе 3 вид - аналіз важке 1Б. Учні розв'язують складену задачу на знаходження невідомого зменшуваного.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Вартість. Грошові одиниці: гривня, копійка» 00:25:00 середнє 12Б. Учні закріплюють знання з теми «Вартість. Грошові одиниці: гривня, копійка», вчаться рахувати гроші, порівнювати грошові одиниці.
2. Тренування з теми «Вартість. Дії з іменованими числами: одиницями вартості» 00:40:00 важке 12Б. Закріплення знань з теми « Вартість. Дії з іменованими числами: одиницями вартості», удосконалення вмінь додавати і віднімати числа на основі розрядного складу двоцифрових чисел, розв'язувати задачі на знаходження суми і остачі.