Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Сантиметр. Вимірювання відрізків Уні знайомляться з одиницею довжини - сантиметром, вивчають алгоритм вимірювання відрізків за допомогою лінійки.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Найбільша величина 1 вид - рецептивний легке 1Б. Учні вибирають найбільше значення довжини.
2. Визначити колір і довжину відрізка 1 вид - рецептивний легке 1Б. Учні закріплюють вміння порівнювати довжини відрізків, співвідносити відрізки за кольром і розміром. За малюнком пропонується визначити колір відрізка певної довжини та навпаки, за кольором відрізка - знайти його довжину.
3. Довжина олівця 1 вид - рецептивний середнє 4Б. Учні визначають довжину олівця за малюнком, з'єднуючи малюнок з відповідним виміром.
4. Знайди довжину відрізка 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Учні тренуються у визначенні довжини відрізків за допомогою лінійки.
5. Що можна виміряти в сантиметрах? 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Учні з'ясовують, який предмет можна виміряти в сантиметрах.
6. Який із відрізків довший? 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Учні вчаться порівнювати відрізки, довжини яких записані в сантиметрах, між собою, використовуючи знаки: >, <, =.
7. Який відрізок вийшов? 2 вид - інтерпретація важке 1Б. Учні закріплюють навички додавання в межах 10, визначаючи довжину відрізка.
8. Визначити довжину другого відрізка 2 вид - інтерпретація важке 2Б. Учні повторюють поняття «більше»,«менше», знаходять довжину другого відрізка за даним, знаючи, що він коротший (довший) від першого на задане число сантиметрів.
9. Знайди довжину свічки 3 вид - аналіз важке 3Б. Учні знаходять свічку середньої довжини і записують її розмір в сантиметрах цифрою.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Сантиметр. Вимірювання довжин відрізків» 00:25:00 середнє 9Б. Узагальнення знань з теми «Сантиметр. Вимірювання довжин відрізків».