Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Поняття про задачі на подвійне зведення до одиниці Теоретичні відомості.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Знайди задачу 1 вид - рецептивний легке 1Б. Впізнавання задач на подвійне зведення до одиниці.
2. Вибери знак 1 вид - рецептивний легке 1Б. Добирання знаку для розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці.
3. Яка дія? 1 вид - рецептивний легке 1Б. Вибір дії для розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці.
4. Короткий запис 1 вид - рецептивний легке 1Б. Складання короткого запису за умовою прямої задачі на подвійне зведення до одиниці.
5. Схема задачі 1 вид - рецептивний легке 1Б. Вибір схеми розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці.
6. Загублена схема 1 вид - рецептивний легке 1Б. Добір схеми розв'язку до оберненої задачі до задачі на подвійне зведення до одиниці.
7. Правильний вираз 1 вид - рецептивний легке 1Б. Вибір виразу розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці.
8. Курник 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці.
9. Працьовиті опосуми 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування оберненої задачі на подвійне зведення до одиниці.
10. Смачні черв'ячки 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці, складання короткого запису.
11. Хто правильно? 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці за коротким записом.
12. Яєшня на сніданок 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці, заповнення таблиці.
13. Сумлінна праця 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці.
14. Відродження лісу 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування оберненої задачі на подвійне зведення до одиниці.
15. Соковиті груші 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування оберненої задачі на подвійне зведення до одиниці.
16. Піца 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці за коротким записом.
17. Млин 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Складання оберненої задачі.
18. Моржі ласунчики 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці, заповнення схеми.
19. Мавпи в зоопарку 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці, складання виразу.
20. Цуценята 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці. Розв'язування задач двома способами.
21. Бджілки-трудівниці 3 вид - аналіз важке 3Б. Вправляння у розв'язування прямих і обернених задач. Задача на подвійне зведення до одиниці.
22. Веселі кролики 3 вид - аналіз важке 3Б. Розв'язування ускладненої задачі на подвійне зведення до одиниці.
23. Яскраві тюльпани 3 вид - аналіз важке 3Б. Розв'язування ускладненої задачі на подвійне зведення до одиниці.
24. Чайки на березі 3 вид - аналіз важке 3Б. Розв'язування ускладненої задачі на подвійне зведення до одиниці, складання виразу.
25. Качині яйця 3 вид - аналіз важке 3Б. Розв'язування ускладненої задачі на подвійне зведення до одиниці.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Віднови розв'язок Інший легке 1Б. Добирання знаку для розв'язування оберненої задачі на подвійне зведення до одиниці.
2. Таксі Інший легке 1Б. Складання короткого запису за умовою оберненої задачі на подвійне зведення до одиниці.
3. Зебри Інший середнє 2Б. Розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці, заповнення схеми.
4. Чарівні троянди Інший середнє 2Б. Розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці.
5. Іграшки від майстринь Інший важке 3Б. Вправляння у розв'язування прямих і обернених задач. Задача на подвійне зведення до одиниці.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування 1 з теми «Задачі на подвійне зведення до одиниці» 00:30:00 середнє 8,8Б. Впізнавання задач на подвійне зведення до одиниці. Вибір дії для розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці. Вибір схеми розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці. Розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці. Розв'язування оберненої задачі на подвійне зведення до одиниці. Складання оберненої задачі.
2. Тренування 2 з теми «Задачі на подвійне зведення до одиниці» 00:40:00 важке 17Б. Розв'язування оберненої задачі на подвійне зведення до одиниці. Розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці, складання виразу. Вправляння у розв'язування прямих і обернених задач. Задача на подвійне зведення до одиниці. Розв'язування ускладненої задачі на подвійне зведення до одиниці, складання виразу.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота 1 з теми «Задачі на подвійне зведення до одиниці» 00:30:00 середнє 5Б. Добирання схеми за умовою оберненої задачі на подвійне зведення до одиниці. Розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці, складання короткого запису. Добирання знаку для розв'язування оберненої задачі на подвійне зведення до одиниці.
2. Домашня робота 2 з теми «Задачі на подвійне зведення до одиниці» 00:40:00 важке 8,5Б. Розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці. Розв'язування задач двома способами. Розв'язування ускладненої задачі на подвійне зведення до одиниці. Розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці, заповнення схеми.
3. Діагностична робота 1 з теми «Задачі на подвійне зведення до одиниці» 00:30:00 середнє 7Б. Складання короткого запису за умовою оберненої задачі на подвійне зведення до одиниці. Добирання знаку для розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці. Складання короткого запису за умовою прямої задачі на подвійне зведення до одиниці. Вибір виразу розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці. Розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці за коротким записом.
4. Діагностична робота 2 з теми «Задачі на подвійне зведення до одиниці» 00:40:00 важке 11,3Б. Розв'язування прямої задачі на подвійне зведення до одиниці, заповнення схеми. Розв'язування ускладненої задачі на подвійне зведення до одиниці. Вправляння у розв'язування прямих і обернених задач. Задача на подвійне зведення до одиниці.