Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Розв’язування задач на знаходження частини від числа Фоормування вмінь розв’язувати задачі на знаходження частини від числа.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Проста задача (встав пропущені числа) 1 вид - рецептивний легке 4Б. Розв'язання задачі на знаходження числа за його частиною з опорою на короткий запис.
2. Проста задача (доповни короткий запис) 1 вид - рецептивний легке 3Б. Розвиток вміння складати короткий запис до задачі на знаходження числа за його частиною.
3. Проста задача (що означає число?) 1 вид - рецептивний легке 3Б. Завдання спрямоване на усвідомлення значення величин у задачі та взаємозв'язку між ними.
4. Проста задача (встав пропущені числа і дію) 1 вид - рецептивний легке 5Б. Практичне застосування правила на знаходження числа за його частиною під час розв'язування простої задачі.
5. Проста задача (визначити дріб) 2 вид - інтерпретація середнє 6Б. Розвиток вміння задавати назву величини частини різними способами. Вправляння у розв'язуванні простої задачі на знаходження числа за його частиною.
6. Проста задача (доповни умову) 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Творча робота над задачею. Розвиток вміння встановлювати залежність між величинами у задачі на знаходження числа за його частиною.
7. Склади вираз 2 вид - інтерпретація середнє 5Б. Вироблення вміння складати вираз до задачі на знаходження остачі з використанням правила на знаходження числа за його частиною.
8. Знайди розв’язок задачі 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розвиток вміння аналізувати числові дані задачі. Практичне застосування правила знаходження числа за його частиною.
9. Добери розв’язок до задачі 2 вид - інтерпретація середнє 4Б. Розвиток вміння аналізувати числові дані і шукане задачі. Практичне застосування правил на знаходження частини від числа і числа за його частиною.
10. Складена задача (обери правило) 2 вид - інтерпретація середнє 6Б. Засвоєння правила на знаходження числа за його частиною. Вправляння у розв'язуванні задачі даного виду.
11. Складена задача (вираз) 3 вид - аналіз середнє 5Б. Вироблення вміння розв'язувати складену задачі виразом. Практичне застосування правила знаходження числа за його частиною.
12. Складена задача (короткий запис) 3 вид - аналіз важке 12Б. "Математичний конструктор" для складання короткого запису до задачі на застосування правила знаходження числа за його частиною.
13. Доповни короткий запис і вираз до задачі. 3 вид - аналіз важке 9Б. Вправляння у складанні короткого запису до задачі. Розв'язування задачі виразом із застосуванням правила на знаходження числа за його частиною.
14. Обери правило для задачі 3 вид - аналіз важке 3Б. Розвиток вміння аналізувати числові дані і шукане задачі та обирати відповідне правило для розв'язку.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Проста задача (вставити числа і дію) Інший легке 5Б. Розвиток вміння називати частину числа різними способами. Вправляння у розв'язуванні задач на знаходження числа за його частиною.
2. Проста задача (обери правильний розв’язок) Інший легке 3Б. Вправляння у розв'язуванні задач на знаходження числа за його частиною.
3. Проста задача (назва частини) Інший середнє 9Б. «Математичний конструктор» для складання короткого запису до задачі. Розв'язування задачі на знаходження числа за його частиною.
4. Складена задача (знаходження остачі) Інший важке 7Б. Вправляння у розв'язуванні складеної задачі на знаходження остачі із використанням правила на знаходження числа за його частиною.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Задачі на знаходження числа за його частиною» 00:20:00 легке 12Б. Управляння у розв'язку задач на знаходження числа за його частиною.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Задачі на знаходження числа за його частиною» 00:20:00 середнє 12Б. Закріплення навичок розв'язування простих та складених задач із застосуванням правила знаходження числа за його частиною.
2. Перевірочна робота з теми «Задачі на знаходження числа за його частиною» 00:20:00 середнє 13Б. Перевірка набутих навичок розв'язування задач на знаходження числа за його частиною.