Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Теорія Теоретичні дані.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Знайди задачу 1 вид - рецептивний легке 1Б. Впізнавання задач з буквеними даними.
2. Вибери дію 1 вид - рецептивний легке 1Б. Добирання знаку математичної до розв'язку задачі.
3. Фруктовий сад 1 вид - рецептивний легке 1Б. Добирання схеми до складеної задач з буквеними данимиі на знаходження добутку та суми.
4. Кондитерська 1 вид - рецептивний легке 1Б. Розв'язування простої задачі з буквеними даними.
5. Фургончик з морозивом 1 вид - рецептивний легке 1Б. Розв'язування простої задачі з буквеними даними.
6. Врожай помідорів 1 вид - рецептивний легке 1Б. Розв'язування простої задачі з буквеними даними.
7. Стиглі банани 1 вид - рецептивний легке 1Б. Розв'язування простої задачі з буквеними даними.
8. Соковиті фрукти 1 вид - рецептивний легке 1Б. Розв'язування простої задачі з буквеними даними.
9. Заготівля трави 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування складеної задачі з буквеними даними.
10. Цікава подорож 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування складеної задачі з буквеними даними.
11. Птахи на пляжі 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування складеної задачі з буквеними даними.
12. Щедрий врожай 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування складеної задачі з буквеними даними.
13. Овочевий магазин 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування складеної задачі з буквеними даними.
14. Черв'ячок-садівничок 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Складена задача з буквеними даними на знаходження добутку і суми.
15. Кролики на фермі 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Складена задача з буквеними даними на знаходження добутку і різниці. Складання виразу.
16. Сафарі парк 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Складена задача з буквеними даними на знаходження суми та зменшення числа на кілька одиниць в прямій формі.
17. Бензин 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування прямої задачі з буквеними даними на подвійне зведення до одиниці.
18. Продаж помідорів 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування складеної задачі з буквеними даними на знаходження частини від числа та знаходження різниці.
19. Прочитана книга 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Складена задача з буквеними даними на знаходження числа за його частиною та знаходження різниці.
20. Ящики для апельсинів 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування задачі з буквеними даними на знаходження четвертого пропорційного.
21. Піцерія 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування складеної задачі з буквеними даними.
22. Периметр прямокутника 3 вид - аналіз важке 3Б. Знаходження периметра прямокутника.
23. Автостоянка 3 вид - аналіз важке 3Б. Складена задача з буквеними даними на знаходження суми двох добутків.
24. Веселі мавпочки 3 вид - аналіз важке 3Б. Розв'язування ускладненої задачі з буквеними даними на подвійне зведення до одиниці, складання виразу.
25. Загальна кількість 3 вид - аналіз важке 3Б. Складена задача з буквеними даними на знаходження суми двох різниць.
26. Риболовне судно 3 вид - аналіз важке 3Б. Складена задача з буквеними даними на знаходження різниці та ділення на вміщення. Складання виразу.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Сік для свята Інший легке 1Б. Розв'язування простої задачі з буквеними даними.
2. Тканина у сувої Інший легке 1Б. Добирання схеми до складеної задачі з буквеними даними на знаходження добутку і різниці.
3. Ящики з апельсинами Інший легке 1Б. Розв'язування простої задачі з буквеними даними.
4. Картопля на обід Інший середнє 2Б. Складена задача з буквеними даними на знаходження добутку і зменшуваного.
5. Знайди периметр Інший важке 3Б. Знаходження периметра прямокутника.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування 1 з теми «Задачі з буквеними даними» 00:35:00 середнє 11Б. Впізнавання задач з буквеними даними. Добирання схеми до складеної задач з буквеними даними і на знаходження добутку та суми. Розв'язування простої задачі з буквеними даними. Розв'язування задачі з буквеними даними на знаходження четвертого пропорційного. Розв'язування складеної задачі з буквеними даними.
2. Тренування 2 з теми «Задачі з буквеними даними» 00:40:00 важке 19Б. Розв'язування складеної задачі з буквеними даними. Складена задача з буквеними даними на знаходження добутку і різниці. Складання виразу. Розв'язування прямої задачі з буквеними даними на подвійне зведення до одиниці. Складена задача з буквеними даними на знаходження числа за його частиною та знаходження різниці. Знаходження периметра прямокутника.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота 1 з теми «Задачі з буквеними даними» 00:35:00 середнє 10Б. Розв'язування простої задачі з буквеними даними. Розв'язування складеної задачі з буквеними даними. Складена задача з буквеними даними на знаходження суми двох добутків. Складена задача з буквеними даними на знаходження добутку і зменшуваного.
2. Діагностична робота 2 з теми «Задачі з буквеними даними» 00:35:00 середнє 13Б. Добирання знаку математичної до розв'язку задачі. Розв'язування складеної задачі з буквеними даними. Добирання схеми до складеної задачі з буквеними даними на знаходження добутку і різниці.
3. Діагностична робота 2 з теми «Задачі з буквеними даними» 00:40:00 важке 18Б. Складена задача з буквеними даними на знаходження добутку і суми. Складена задача з буквеними даними на знаходження суми та зменшення числа на кілька одиниць в прямій формі. Розв'язування складеної задачі з буквеними даними на знаходження частини від числа та знаходження різниці. Розв'язування ускладненої задачі з буквеними даними і на подвійне зведення до одиниці, складання виразу. Складена задача з буквеними даними на знаходження різниці та ділення на вміщення. Складання виразу. Знаходження периметра прямокутника.