27 жовтня святкують День української писемності та мови! Ми пропонуємо вам провести свято цікаво, активно та креативно: завантажуйте аркуші, беріть участь у вікторині, пишіть радіодиктант, отримуйте подарунки!
 
укр.png
 
Давньогрецький філософ Сократ закарбував у віках мудрість: «Заговори, щоб я тебе побачив». Саме в розмові людина виявляє свою приналежність до певної культури. З кожним роком українська мова розквітає: носіїв рідної мови стає дедалі більше, молодь популяризує українську в соцмережах та спонукає до її вжитку у мовленні. Чому ж ми святкуємо саме сьогодні?

27 жовтня — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця — основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Преподобний Нестор-літописець був людиною обізнаною та здобув всесвітнє визнання та славу. Усесвітню славу Нестору принесла справа усього його життя — участь у літописанні Київської Русі. Він залишив світу безцінний скарб — «Повість минулих літ». Вважається, що саме з преподобного Нестора-літописця починається писемна українська мова.