Кінець жовтня сповнений містики, забобонів і таємниць, бо підкрадається Хелловін. Павуки і гарбузи, привиди та відьми перетворюються у тематичні декорації та моторошні костюми. Хоч це свято в Україні широко не відзначається, але ми не змогли пройти повз веселощі, які воно дарує дітям. МійКлас підготував для Вас цікаві завдання, які сподобаються і дорослим, і малечі!
 
хел.png
 

Ми пропонуємо дізнатися значення найпоширенішого атрибуту Хелловіну — гарбуза Джека.
Різьблений гарбуз, мабуть, є найвпізнаванішим символом Хелловіну. Його історія бере початок у стародавній Ірландії, де кельти вирізали ріпу і клали всередину вуглинку, щоб відлякувати злих духів. В Ірландії не було гарбузів, а в інших країнах перейшли саме на них!

За ірландською легендою, традиція вирізати обличчя на гарбузі пов’язана з п’яницею на ім’я Скупий Джек. За життя він настільки розлютив Бога і Диявола, що після смерті вони не прийняли його ані в рай, ані в пекло. Скупий Джек став неприкаяною душею, приреченою вічно блукати по землі. Для освітлення шляху Диявол дав Джеку палаючу вуглинку, яку він поклав у різьблену ріпу.
Коли настає свято, різьблені гарбузи можна побачити буквально всюди. Хоча його початкове значення дещо змінилося, це все ще один із найпоширеніших символів Хелловіну.

Бажаємо всім менше чорних котів на дорогах, більше солодощів та веселого моторошного святкування!