Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Вигук Теоретичний матеріал з теми «Вигук».
2. Правопис вигуків та звуконаслідувальних слів. Теоретичний матеріал з теми «Правопис вигуків та звуконаслідувальних слів».

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Розрізнення вигуків та звуконаслідувальних слів 1 вид - рецептивний легке 2Б. Вправа на розрізнення вигуків та звуконаслідувальних слів, уміння знаходити їх у реченні.
2. Розряд за значенням 1 вид - рецептивний середнє 2Б. Завдання на формування наваичок знаходити вигуки у реченні та визначати розряд за значенням.
3. Кома при вигуках 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Завдання, що передбачає вибір речення з вигуком, який не відокремлюється комами.
4. Розділові знаки в реченнях з вигуками 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формування умінь застосовувати правила вживання розділових знаків в реченнях з вигуками.
5. Розпізнай вигук 3 вид - аналіз важке 1Б. Завдання на вміння розпізнавати вигуки в реченні, відрізняти їх від вигуків, що набули значення іменника чи дієслова.
6. Написання вигуків та звуконаслідувальних слів 3 вид - аналіз середнє 2Б. Формування навичок написання часток разом, окремо або через дефіс.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Розділові знаки Інший середнє 3Б. Завдання на формування пунктуаційних навичок, уміння застосовувати правила вживання розділових знаків при вигуках.
2. Розряд за значенням Інший середнє 2Б. Сформованість навичок знаходити вигуки у реченні та визначати розряд за значенням.
3. Творення вигуків Інший важке 2Б. Творча вправа на уміння утворювати вигуки від дієслів, з'ясування ролі вигуків у мовленні.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренувальні вправи з теми «Правопис вигуків та звуконаслідувальних слів» 00:15:00 середнє 8Б. Формування навичок знаходити вигуки та звуконаслідувальні слова в реченні, правильно писати їх та виділяти розділовими знаками відповідно до пунктуаційних правил.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Правопис вигуків та звуконаслідувальних слів». 00:20:00 середнє 10Б. Закріплення вивченого про вигук, як особливу частину мови, правил написання вигуків та звуконаслідувальних слів, формування умінь застосовувати правила вживання розділових знаків в реченнях з вигуками.
2. Перевірна робота з теми «Правопис вигуків та звуконаслідувальних слів». 00:25:00 важке 12Б. Перевірка сформованості умінь та навичок знаходити вигуки, визначати розряд за значенням, застосовувати правила вживання розділових знаків при вигуках. Завдання з культури мовлення.