Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Правопис префіксів роз-, без- Ознайомити із правилами правопису префіксів роз-, без-.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Утвори слово 1 вид - рецептивний легке 1Б. Формувати вміння правильно вимовляти та записувати слова з префіксами «роз-».
2. Підбери слово 1 вид - рецептивний легке 1Б. Формувати вміння правильно вимовляти та записувати слова з префіксами «без-».
3. Заміни одним словом 1 вид - рецептивний легке 1Б. Формувати вміння правильно вимовляти та записувати слова з префіксами «без-».
4. Додай букву 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формувати вміння правильно вимовляти та записувати слова з префіксами «роз-», «без-».
5. Підбери дієслово 2 вид - інтерпретація легке 1,5Б. Формувати вміння правильно вимовляти та записувати слова з префіксами «роз-».
6. Укажи синонім 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Формувати вміння правильно вимовляти та записувати слова з префіксами «без-», збагачувати словниковий запас, розвивати мовлення.
7. Вибірковий диктант 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формувати вміння правильно вимовляти та записувати слова з префіксами «роз-», «без-».
8. Творчий диктант 3 вид - аналіз важке 3Б. Формувати вміння правильно вимовляти та записувати слова з префіксами «роз-», «без-».
9. Знайди помилку 3 вид - аналіз важке 3Б. Формувати вміння правильно вимовляти та записувати слова з префіксами «роз-», «без-».
10. Гра «Так чи ні» 3 вид - аналіз важке 3Б. Формувати вміння правильно переносити слова з префіксами «роз-», «без-».

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Наведи приклади Інший середнє 2Б. Формувати вміння правильно вживати слова з префіксами «роз-», «без-».
2. Дай відповідь Інший середнє 1Б. Формувати вміння правильно вимовляти та записувати слова з префіксами «роз-», «без-».
3. Ребус Інший важке 2Б. Формувати вміння правильно вимовляти та записувати слова з префіксами «роз-», «без-».

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Правопис слів з префіксами роз-, без-» 00:14:00 середнє 12Б. Формувати вміння правильно вимовляти та записувати слова з префіксами «роз-», «без-».

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Правопис слів з префіксами роз-, без-» 00:17:00 середнє 12Б. Формувати вміння правильно вимовляти та записувати слова з префіксами «роз-», «без-».
2. Перевірна робота з теми «Правопис слів з префіксами роз-, без-» 00:20:00 середнє 12Б. Виявити рівень знань з теми «Правопис слів з префіксами роз-, без-».