Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Успіх

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Чому потрібно навчатися? 1 вид - рецептивний легке 1Б. Необхідно указати, чому потрібн навчатися, обравши із запропонованих варіантів.
2. Що називається успіхом? 1 вид - рецептивний легке 1Б. Необхідно визначити, що називається успіхом, обравши із запропонованих варіантів.
3. Що називається рекордом? 1 вид - рецептивний легке 1Б. Необхідно визначити, що називається рекордом, обравши із запропонованих варіантів.
4. Що називається тріумфом? 1 вид - рецептивний легке 1Б. Необхідно визначити, що називається тріумфом, обравши із запропонованих варіантів.
5. Що називається досягненням? 1 вид - рецептивний легке 1Б. Необхідно визначити, що називається досягненням, обравши із запропонованих варіантів.
6. Визначити різновид успіху за характеристикою 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Необхідно визначити різновид успіху, обравши із запропонованих варіантів.
7. Відповідність між характеристикою і різновидом успіху 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Необхідно встановити відповідність між характеристикою і різновидом успіху.
8. Риси характеру для досягнення успіху 3 вид - аналіз середнє 2Б. Необхідно визначити, якими рисами характеру необхідно володіти для досягнення успіху.
9. Риси характеру, які не сприяють успіху 3 вид - аналіз середнє 2Б. Необхідно визначити, які риси характеру не сприяють досягненю успіху.
10. Склади план навчання 3 вид - аналіз середнє 3Б. Необхідно встановити послідовність у пунктах плана навчання.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Що допомогло дітям досягти успіху? Інший важке 3Б. Необхідно висловити власну думку про те, що допомогло дітям досягти успіху.
2. Як досягнути успіху? Інший важке 3Б. Необхідно висловити власну думку про те, яким чином можна досягти успіху.
3. Чи досягав ти певного успіху? Інший важке 3Б. Необхідно написати, чи досягав ти певного успіху.
4. Які твої плани на майбутнє? Інший важке 3Б. Необхідно написати, чи досягав ти певного успіху.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування № 1 з теми «Досягнення успіху, планів на майбутнє, переборення труднощів у житті» 00:15:00 легке 5Б. Тренування № 1 з теми «Досягнення успіху, планів на майбутнє, переборення труднощів у житті»
2. Тренування № 2 з теми «Досягнення успіху, планів на майбутнє, переборення труднощів у житті» 00:15:00 середнє 7Б. Тренування № 2 з теми «Досягнення успіху, планів на майбутнє, переборення труднощів у житті»
3. Тренування № 3 з теми «Досягнення успіху, планів на майбутнє, переборення труднощів у житті» 00:15:00 важке 11Б. Тренування № 3 з теми «Досягнення успіху, планів на майбутнє, переборення труднощів у житті»

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота №1 з теми «Досягнення успіху, планів на майбутнє, переборення труднощів у житті» 00:20:00 середнє 11Б. Домашня робота №1 з теми «Досягнення успіху, планів на майбутнє, переборення труднощів у житті»
2. Домашня робота №2 з теми «Досягнення успіху, планів на майбутнє, переборення труднощів у житті» 00:20:00 важке 14Б. Домашня робота №2 з теми «Досягнення успіху, планів на майбутнє, переборення труднощів у житті»
3. Діагностична робота № 1 з теми «Досягнення успіху, планів на майбутнє» 00:15:00 легке 14Б. Діагностична робота № 1 з теми «Досягнення успіху, планів на майбутнє, переборення труднощів у житті»
4. Діагностична робота № 2 з теми «Досягнення успіху, планів на майбутнє» 00:20:00 середнє 17Б. Діагностична робота № 2 з теми «Досягнення успіху, планів на майбутнє, переборення труднощів у житті»