Хто ми?

Ми — це команда професійних педагогів, методистів, дизайнерів, аналітиків та висококласних програмістів. Програма-мінімум — підвищити рівень освіти в Україні, програма-максимум — стати найкращою освітньою програмою у світі!

Історія

Латвійська компанія SIA Data Pro Grupa інвестує в проект по розробці генератора навчальних завдань і виведення його на масовий ринок освіти (www.genexiseducation.com). Проект отримує назву GenExis від скорочення "generate exercise" (генератор завдань). В рамках євро фінансування Leonardo Da Vinci розроблено програмне забезпечення GenExis, генератор шкільних завдань, і адаптоване в п'яти європейських країнах: Англія (Bicton College), Словаччина, Латвія, Естонія.

Участь у Словацькому проект Modernizacia Vzdelavania, з метою апробації та оцінки можливості застосування GenExis у всіх Словацьких школах.
Пілотний запуск пробного публічного порталу Uzdevumi.lv в Латвійській республіці. Проект має мету масштабно застосувати технології GenExis і випробувати бізнес модель на масовому ринку шкільної освіти. Проект почав масове застосування в 2010/11 навчальному році і вийшов на самоокупність у 2012/13 навчальному році.
Подальша адаптація програмного забезпечення GenExis в рамках фінансування Life Long Learning програми Європейського фонду проект EEGS в наступних країнах Європи: Туреччина, Греція, Італія, Іспанія, Швеція і Латвія.
Завданням проекту GenExis було створення редактора, в якому вчитель може самостійно розробляти завдання з принципом генерації з будь-якого предмету.

Розпочинається робота над проектом МійКлас для України.

Факти

7 000

50

15%

30%

унікальних завдань за 6 предметами в нашій електронній базі генерацій (варіантів) в середньому має кожне завдання. середній показник підвищення успішності учнів при регулярних заняттях на Мійклас. свого робочого часу економить вчитель, використовуючи систему МійКлас в навчальному процесі

 

Ми відкриті до співпраці з вчителями, освітніми закладами та управліннями. За запитом ми готові надати презентаційні та методичні матеріали з використання порталу. Ці матеріали можуть використовуватися на семінарах, презентаціях, вчительських та батьківських зборах.

Завантажити логотипи МійКлас

Контакти

ТОВ "МійКлас"

49101, м. Дніпро
вул. Шнеєрсона Менахем - Мендл, 13

Ел. пошта:
info@miyklas.com.ua

YouTube Канал:
youtube.com/@miyklas

Реквізити компанії:

ЄДРПОУ: 42498412

МФО: 335429

Банк: ПАТ КБ Приватбанк

Розрахунковий рахунок: UA133354290000026005054014200