Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Системи органів, які забезпечують обмін речовин в організмі людини Представлено теоретичні відомості про системи органів, які забезпечують обмін речовин в організмі людини.
2. Особливості обміну білків, ліпідів та вуглеводів в організмі людини Представлено теоретичні відомості про особливості обміну білків, ліпідів та вуглеводів в організмі людини.
3. Значення всмоктування поживних речовин Представлено теоретичні відомості про значення всмоктування поживних речовин.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Що називається всмоктування поживних речовин 1 вид - рецептивний легке 1Б. Необхідно визначити, що називається всмоктуванням поживних речовин, обравши із запропонованих варіантів.
2. Процеси, які забезпечують активне та пасивне всмоктування речовин 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Необхідно визначити, які процеси забезпечують активне та пасивне всмоктування речовин в організмі людини, обравши із запропонованих варіантів.
3. Процеси, які забезпечують обмін речовин і перетворення енергії 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Необхіддно визначити, які процеси забезпечують процеси обміну речовин і перетворення енергії.
4. Відповідність між етапами енергетичного обміну та процесами, що їх забезпечують 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Необхіддно встановити відповідність між назвами етапів обміну речовин і перетворення енергії та процесами, що їх забезпечують.
5. Функції травної системи в обміні речовин і перетворенні енергії 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Необхідно визначити функції травної системи людини у процесах обміну речовин і перетворення енергії.
6. Функції дихальної системи в обміні речовин і перетворенні енергії 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Необхідно визначити функції дихальної системи людини у процесах обміну речовин і перетворення енергії.
7. Функції кровоносної системи в обміні речовин і перетворенні енергії 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Необхідно визначити функції кровоносної системи людини у процесах обміну речовин і перетворення енергії.
8. Функції сечовидільної системи в обміні речовин і перетворенні енергії 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Необхідно визначити функції сечовидільної системи людини у процесах обміну речовин і перетворення енергії.
9. Визначення системи, яка виконує зазначені функції в обміні речовин і перетворенні енергії 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Необхідно визначити назву системи людини, яка виконує зазначені функції в обміні речовин і перетворенні енергії
10. Відповідість між функціями і назвами фізіологічних систем людини 3 вид - аналіз важке 3Б. Необхідно встановити відповідність між функціями та назвами фізіологічних систем людини.
11. Обмін білків в організмі людини 3 вид - аналіз важке 3Б. Необхідно визначити особливості обміну білків в організмі людини, обравши із запропонованих варіантів.
12. Обмін ліпідів в організмі людини 3 вид - аналіз важке 3Б. Необхідно визначити особливості обміну ліпідів в організмі людини, обравши із запропонованих варіантів.
13. Обмін вуглеводів в організмі людини 3 вид - аналіз важке 3Б. Необхідно визначити особливості обміну вуглеводів в організмі людини, обравши із запропонованих варіантів.
14. Особливості метаболізму білків в організмі людини 3 вид - аналіз важке 3Б. Необхідно визначити особливості метаболізму білків в організмі людини.
15. Особливості метаболізму ліпідів в організмі людини 3 вид - аналіз важке 3Б. Необхідно визначити особливості метаболізму ліпідів в організмі людини.
16. Особливості метаболізму вуглеводів в організмі людини 3 вид - аналіз важке 3Б. Необхідно визначити особливості метаболізму вуглеводів в організмі людини.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Визначення етапів процесів обміну речовин і перетворення енергії Інший середнє 2Б. Необхіддно визначити етапи процесів обміну речовин і перетворення енергії.
2. Функції шкіри в обміні речовин і перетворенні енергії Інший середнє 2Б. Необхідно визначити функції шкіри людини у процесах обміну речовин і перетворення енергії.
3. Визначення виду речовин за особливостями метаболізму в організмі людини Інший важке 3Б. Необхідно визначити вид речовин за особливостями метаболізму в організмі людини.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування по темі «Обмін речовин в організмі людини» 00:30:00 середнє 17Б. Відпрацьовуються знання основних понятть з теми «Обмін речовин в організмі людини».

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота по темі «Обмін речовин в організмі людини» 00:35:00 середнє 16Б. Перевіряються знання основних понятть з теми «Обмін речовин в організмі людини».
2. Перевірна робота по темі «Обмін речовин в організмі людини» 00:30:00 середнє 16Б. Перевіряються знання основних понятть з теми «Обмін речовин в організмі людини».