Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Поняття про класифікацію тварин Представлено теоретичні відомості про класифікацію тварин.
2. Приклади класифікації тварин і рослин Представлено приклади класифікації тварин і рослин.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Вчений, що запропонував класифікацію живих організмів 1 вид - рецептивний легке 1Б. Серед запропонованих імен видантних вчених-біологів необхідно обрати ім'я вченого, який вперше запропонував ієрархічну систему живих організмів.
2. Укажи Підцарство, до якого належить тварина 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Із запропонованих варіантів потрібно обрати Підцарство, до якого належить указана тварина.
3. Тварини Підцарства Багатоклітинних 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Із запропонованих зображень тварин потрібно обрати ті, які відносяться до Підцарства Багатоклітинних.
4. Укажи таксон класифікації тварин 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Необхідно указати таксони класифікації тварин.
5. Укажи, що не є таксоном класифікації тварин 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Із запропонованих варіантів потрібно обрати ті, що не є таксонами класифікації тварин.
6. Укажи найвищий таксон серед запропонованих 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Необхідно зазначити найвищий таксон серед запропонованих.
7. Розташуй таксони від вищого до нижчого 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Необхідно розташувати таксони від вищого до нижчого.
8. Відмінність класифікації тварин і рослин 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Із запропонованих варіантів потрібно обрати таксони, що є відмінними у класифікації тварин і рослин.
9. Подібність класифікації тварин і рослин 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Із запропонованих варіантів потрібно обрати таксони, що є однаковими у класифікації тварин і рослин.
10. Біінарна номенклатура наукових назв тварин 1 вид - рецептивний легке 1Б. Із запропонованих варіантів потрібно обрати правильне твердження про принцип складання бінарної номенклатури наукових назв тварин.
11. Укажи родову назву тварини 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Із запропонованих варіантів потрібно обрати родову назву тварини.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Тварини Підцарства Одноклітинних Інший середнє 1Б. Із запропонованих зображень тварин потрібно обрати ті, які відносяться до Підцарства Одноклітинних.
2. Розташуй таксони від найнижчого до найвищого Інший середнє 2Б. Необхідно розташувати таксони від найнижчого до найвищого.
3. Укажи видову назву тварини Інший середнє 1Б. Із запропонованих варіантів потрібно обрати видову назву тварини.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Поняття про класифікацію тварин» 00:30:00 середнє 6Б. Відпрацьовується знання основних понятть з теми «Поняття про класифікацію тварин».

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Поняття про класифікацію тварин» 00:25:00 середнє 6Б. Відпрацьовується знання основних понятть з теми «Поняття про класифікацію тварин».
2. Перевірна робота з теми «Поняття про класифікацію тварин» 00:30:00 середнє 5Б. Перевіряються знання основних понятть з теми «Поняття про класифікацію тварин».