Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Ряди комах з неповним перетворенням Представлено теоретичні відомості про комах з неповним перетворенням.
2. Ряди комах з повним перетворенням Представлено теоретичні відомості про ряди комах з повним перетворенням.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Стадії розвитку комах з неповним перетворенням 2 вид - інтерпретація легке 3Б. Необхідно указати стадії розвитку комах з неповним перетворенням.
2. Відмінність між личинками комах з неповним перетворенням і дорослими особинами 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Необхідно зазначити відмінності личинок комах з неповним пертворенням від дорослих тварин.
3. Визначення комах ряду Бабки за зовнішніми ознаками 3 вид - аналіз середнє 2Б. Серед запропонованих варіантів необхідно обрати зображення комах, які належать до ряду Бабки та їх характеристики.
4. Визначення комах ряду Клопи (Напівтвердокрилі) за зовнішніми ознаками 3 вид - аналіз середнє 2Б. Серед запропонованих варіантів необхідно обрати зображення комах, які належать до ряду Клопи (Напівтвердокрилі) та їх характеристики.
5. Визначення комах ряду Прямокрилі за зовнішніми ознаками 3 вид - аналіз середнє 2Б. Серед запропонованих варіантів необхідно обрати зображення комахи, яка належить до ряду Прямокрилих та їх характеристики.
6. Стадії розвитку комах з неповним перетворенням за зображенням 3 вид - аналіз легке 3Б. Необхідно указати стадії розвитку комахи з неповним перетворенням за зображенням.
7. Ознака приналежності представника до ряду Прямокрилих 3 вид - аналіз середнє 2Б. Із запропонованих варіантів портібно обрати ознаку приналежності представника до ряду Прямокрилих.
8. Стадії розвитку комах з повним перетворенням 2 вид - інтерпретація легке 4Б. Необхідно указати стадії розвитку комах з повним перетворенням.
9. Відмінність між личинками комах з повним перетворенням і дорослими особинами 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Необхідно зазначити відмінності личинок комах з повним перетворенням від дорослих тварин.
10. Визначення комах ряду Лускокрилих за зовнішніми ознаками 3 вид - аналіз середнє 2Б. Серед запропонованих варіантів необхідно обрати зображення комах, які належать до ряду Лускокрилих та їх характеристики.
11. Визначення комах ряду Твердокрилих за зовнішніми ознаками 3 вид - аналіз середнє 2Б. Серед запропонованих варіантів необхідно обрати зображення комах, які належать до ряду Твердокрилих та їх характеристики.
12. Визначення комах ряду Перетинчастокрилих за зовнішніми ознаками 3 вид - аналіз середнє 2Б. Серед запропонованих варіантів необхідно обрати зображення комахи, яка належить до ряду Перетинчастокрилих та її характеристики.
13. Визначення стадій розвитку комах з повним перетворенням за зображенням 2 вид - інтерпретація легке 4Б. Необхідно указати стадії розвитку комахи з повним перетворенням за зображенням.
14. Ознака приналежності представника до ряду Лускокрилих 3 вид - аналіз середнє 2Б. Серед запропонованих варіантів необхідно зазначити ознаку приналежності комахи до ряду Лускокрилих.
15. Визначення періоду розвитку комахи за зображенням 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Необхідно указати період розвитку комахи за зображенням.
16. Відповідність періоду розвитку комахи за зображенням 3 вид - аналіз середнє 4Б. Необхідно установити відповідність періодів розвитку комахи за зображенням.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Ознака приналежності представника до ряду Твердокрилих Інший середнє 2Б. Серед запропонованих варіантів необхідно зазначити ознаку приналежності комахи до ряду Твердокрилих.
2. Відповідність зображення і періоду розвитку комахи Інший середнє 4Б. Необхідно установити відповідність періодів розвитку комахи за зображенням.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Розвиток комах з повним і неповним перетворенням» 00:30:00 середнє 11Б. Відпрацьовується знання основних понятть з теми, вміння аналізувати будову тіла, визначати приналежність тварин до рядів комах з повним і неповним перетворенням.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Розвиток комах з повним і неповним перетворенням» 00:25:00 середнє 15Б. Відпрацьовується знання основних понятть з теми, вміння аналізувати будову тіла, визначати приналежність тварин до рядів комах з повним і неповним перетворенням.
2. Перевірна робота з теми «Розвиток комах з повним і неповним перетворенням» 00:30:00 середнє 17Б. Відпрацьовується знання основних понятть з теми, вміння аналізувати будову тіла, визначати приналежність тварин до рядів комах з повним і неповним перетворенням.