Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Інерція Дається поняття інерції, наводяться приклади.
2. Умови рівномірного прямолінійного руху Дізнаємося, за яких умов тіло рухається рівномірно прямолінійно
3. Результат дії одного тіла на інше Спостереження результату дії одного тіла на інше

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Рух за інерцією 1 вид - рецептивний легке 1Б. Розглядається задача на рух за інерцією: вперед або назад.
2. Прояв інерції 1 вид - рецептивний легке 1Б. Необхідно обрати із запропонованих варіантів приклади, в яких проявляється інерція.
3. Зміна швидкості тіла, якщо на нього діють інші тіла 2 вид - інтерпретація легке 2Б. Визначається зміна швидкості тіла, якщо на нього не діють інші тіла. Визначається один з трьох варіантів.
4. Продовжи речення 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Необхідно обрати продовження речення.
5. Обґрунтуй рух транспорту 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Потрібно обгрунтувати рух транспорту, якщо відомий рух пасажира в цьому транспорті.
6. Інерція 1 вид - рецептивний середнє 1Б. Визначення явищ, які пояснюють інерцію.
7. Катання 3 вид - аналіз важке 2Б. Проводиться аналіз явища, на якому засновано катання на скейтборді або на самокаті, або ковзанах.
8. Частота 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Обчислення частоти.
9. Зроби висновок 3 вид - аналіз важке 3Б. Потрібно проаналізувати малюнок і зробити висновок про рух за інерцією.
10. Визнач дію за картинкою 3 вид - аналіз важке 5Б. Потрібно визначити дію за картинкою, описати цю картинку і пояснити дію. Варіанти розповіді і пояснення пропонуються у варіантах відповіді.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Вибери продовження дії Інший середнє 2Б. Використовуючи визначення інерції, потрібно продовжити речення, обираючи одну із запропонованих дій.
2. Обґрунтуй рух пасажира Інший середнє 2Б. Потрібно обгрунтувати рух пасажира
3. Питання з теорії Інший легке 1Б. Пропонується відповісти на питання теорії про інерцію, обираючи один з трьох варіантів відповіді.
4. Поясни зображення Інший важке 5Б. Потрібно визначити дію за картинкою, описати цю картинку і пояснити дію. Перевіряє вчитель

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Явище інерції» 00:10:00 легке 4Б. Пропонується розглянути завдання на рух за інерцією, знайти приклади, в яких проявляється інерція

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Явище інерції» 00:15:00 середнє 6Б. Пропонується відповісти на питання теорії про інерцію, обираючи один з трьох варіантів відповіді, визначити явища, які пояснюють інерцію, вибрати продовження речення, обгрунтувати рух транспорту
2. Перевірочна робота з теми «Явище інерції» 00:20:00 середнє 10Б. Пропонується відповісти на питання теорії про інерцію, обираючи один з трьох варіантів відповіді, обгрунтувати рух пасажира, якщо відомо, як рухається транспорт, продовжити речення, обираючи одну із запропонованих дій, визначити і пояснити дію за картинкою. Правильність цього пояснення перевіряє вчитель.