Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Перпендикулярні прямі Перпендикулярні прямі, відрізки, промені, їх властивості.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Перпендикуляр до прямої 1 вид - рецептивний легке 1Б. Вибір за рисунком перпендикуляра до прямої.
2. Перпендикуляр, проведений із точки до прямої 1 вид - рецептивний легке 1Б. Вибір за рисунком перпендикуляра, проведеного з даної точки до прямої.
3. Перпендикулярні відрізки 1 вид - рецептивний легке 1Б. Визначення перпендикулярних відрізків за рисунком.
4. Перпендикулярні відрізки в трикутнику вписаному у коло 1 вид - рецептивний легке 1Б. Визначення за рисунком перпендикулярних відрізків у трикутнику вписаному у коло.
5. Відстань від точки до прямої у квадраті 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Визначення відстані від точки до прямої в даному квадраті.
6. Відстань від точки до прямої в прямокутнику 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Визначення відстані від точки до прямої в даному прямокутнику.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Використання властивостей вертикальних і суміжних кутів Інший середнє 3Б. Використання властивостей вертикальних і суміжних кутів у нестандартній ситуації.
2. Перпендикулярні відрізки в чотирикутнику Інший легке 1Б. Визначення за рисунком перпендикулярних відрізків у чотирикутнику.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Перпендикулярні прямі» 00:20:00 середнє 4Б. Вибір за рисунком перпендикулярних прямих, визначення відстані від точки до прямої у квадраті.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Перпендикулярні прямі» 00:15:00 середнє 2Б. Вибір за рисунком перпендикулярних прямих, визначення відстані від точки до прямої.
2. Перевірна робота з теми «Перпендикулярні прямі» 00:20:00 середнє 4Б. Вибір за рисунком перпендикулярних прямих, визначення відстані від точки до прямої.