Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Апаратна складова інформаційної системи Формування знань, умінь і навичок з теми «Апаратна складова інформаційної системи».
2. Програмна складова інформаційної системи Формування знань, умінь і навичок з теми «Програмна складова інформаційної системи».

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Обери правильну відповідь 1 вид - рецептивний легке 1Б. Формувати вміння обирати одну правильну відповідь на теоретичні запитання з теми «Апаратна складова інформаційної системи». Систематизувати теоретичні знання з теми «Апаратна складова інформаційної системи».
2. Поняття програмного забезпечення 1 вид - рецептивний легке 1Б. Формувати вміння обирати одну правильну відповідь на теоретичні запитання з теми «Програмна складова інформаційної системи».
3. Пристрій введення чи виведення? 3 вид - аналіз легке 2Б. Формувати вміння визначати вид пристрою, зображеного на картинці.
4. Що не відноситься до апаратної складової? 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Завдання-тренажер на закріплення навичок визначати з переліку елементів ті, які не відносяться до апаратної складової інформаційної системи.
5. Обери зайве 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Завдання-тренажер на закріплення навичок визначати з переліку елементів ті, які не відносяться до програмної складової інформаційної системи.
6. Встановити відповідність 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формувати вміння визначати призначення програми.
7. Про яку програму спеціального призначення йде мова? 3 вид - аналіз важке 2Б. Формувати вміння визначати назву програми спеціального призначення за її описом.
8. Основні поняття апаратної складової 1 вид - рецептивний важке 2Б. Засвоєння вивченого теоретичного матеріалу з теми «Апаратна складова інформаційної системи».
9. З’ясуйте призначення пристроїв 3 вид - аналіз важке 3Б. Формування вміння визначати призначення пристроїв, які зображено на малюнках.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Пристрій введення інформації та його назва Інший середнє 2Б. Завдання-тренажер на визначення назви приладу.
2. Комп'ютерні пристрої Інший середнє 2Б. Удосконалення і систематизація вивченого матеріалу по темі «Пристрої введення та виведення».
3. Пристрої введення, виведення і зберігання Інший середнє 1Б. Удосконалити вміння визначати призначення пристрою.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Апаратна та програмна складові інформаційної системи» 07:00:00 середнє 9Б. Вдосконалення вмінь і навичок з теми «Апаратна та програмна складові інформаційної системи».

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Перевірочна робота з теми «Апаратна та програмна складові інформаційної системи» 10:00:00 середнє 11Б. Перевірка знань з теми «Апаратна та програмна складові інформаційної системи».
2. Домашня робота з теми «Апаратна та програмна складові інформаційної системи» 10:00:00 середнє 13Б. Узагальнення знань з теми «Апаратна та програмна складові інформаційної системи».