Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Поняття про інформатику. Правила поведінки в кабінеті Ознайомлення з поняттям «інформатика» та правилами поведінки в кабінеті інформатики.
2. Робота за комп'ютером Ознайомити з правилами безпечної роботи з комп'ютером та пристроями. 3. Правила безпечної роботи з пристроями та інструментами. 4. Правила безпечної роботи з комп'ютером.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Відгадай слово 1 вид - рецептивний легке 1Б. Визначення терміну «інформатика»
2. Знайди слово 1 вид - рецептивний легке 1Б. Знаходження слів, що асоціюються з предметом інформатика.
3. Вибери правильне 1 вид - рецептивний легке 1Б. Визначення тривалості безперевної роботи за комп'ютером.
4. Розшифруй малюнок 1 вид - рецептивний легке 1Б. Знайти правило поведінки у кабінеті інформатики, яке відповідає ілюстрації.
5. Так чи ні? 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Потрібно пригадати правила безпечної роботи з комп'ютером і позначити, правильно вони сформульовані чи ні.
6. Встав пропущене слово 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Треба вставити пропущене слово у правилах безпечної роботи з пристроями та інструментами.
7. Відшукай правильне 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Потрібно пригадати правила безпечної роботи з комп'ютером і серед наведених обрати по два правильних.
8. Склади слово 3 вид - аналіз середнє 3Б. Пригадати основні поняття теми та скласти їх із складів.
9. Оціни ситуацію 3 вид - аналіз середнє 3Б. Оцінити ілюстрації щодо правильної-неправильної поведінки.
10. Знайди помилку 3 вид - аналіз важке 3Б. Серед наведених правил поведінки та роботи в комп'ютерному класі треба вибрати те, що сформульовано неправильно.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування №1 з теми «Правила поведінки та безпеки в кабінеті інформатики» 00:15:00 середнє 6Б. Закріплення знань учнів з теми «Правила поведінки та безпеки в кабінеті інформатики».
2. Тренування №2 з теми «Правила поведінки та безпеки в кабінеті інформатики» 00:20:00 важке 13Б. Закріплення знань учнів з теми «Правила поведінки та безпеки в кабінеті інформатики».