Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Відкриття та збереження малюнків у Paint Опис алгоритму відкриття та збереження малюнків у Paint.
2. Відкриття та збереження малюнків у Tux Paint Опис алгоритму відкриття та збереження малюнків у Tux Paint.
3. Зміна значень властивостей об’єкта Коротко про зміну основних властивостей інстументів у графічному редакторі.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Фігури з контуром 3 вид - аналіз легке 1Б. У завданні фігури намальовані з контуром різної товщини, потрібно проаналізувати цю властивість і вистачити ту, яка має найбільший/найменший розмір.
2. Визнач значення властивості, яке змінилося 3 вид - аналіз легке 1Б. Визначити значення властивості, яке змінилося.
3. Перевір розфарбовку 3 вид - аналіз легке 1Б. На малюнку зображений контурний малюнок, потрібно визначити чи вдасться вдало використати інструмент Заливка.
4. Віднови порядок збереження малюнку в Paint 1 вид - рецептивний середнє 3Б. Відновити порядок збереження малюнку в Paint.
5. Віднови порядок відкриття малюнка у Paint 1 вид - рецептивний середнє 3Б. Відновити порядок відкриття малюнка у Paint.
6. Вибери інструменти для збереження/відкриття малюнків у Tux Paint 1 вид - рецептивний середнє 2Б. Вибрати інструменти, за допомогою яких відкривають/зберігають малюнки у Tux Paint.
7. Чи правильно розфарбували? 3 вид - аналіз середнє 2Б. У завданні розфарбований малюнок, потрібно перевірити чи правильно використані кольори.
8. Розфарбовка чи ні? 3 вид - аналіз середнє 3Б. У завданні представлений малюнок, потрібно визначити чи можливо використати для нього інструмент Заливка.
9. Віднови порядок виконання малюнка 3 вид - аналіз середнє 2Б. Відновити порядок виконання малюнка за вказівками.
10. Визнач правильний підпис малюнка 3 вид - аналіз середнє 2Б. Визначити правильно підписаний малюнок.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Відкриття та збереження малюнків. Зміна значень властивостей об’єкта. Tux Paint» 00:15:00 середнє 12Б. Вдосконалення і систематизація практичних і теоретичний знань з теми «Відкриття та збереження малюнків. Зміна значень властивостей об’єкта. Tux Paint».
2. Тренування з теми «Відкриття та збереження малюнків. Зміна значень властивостей об’єкта. Paint» 00:15:00 середнє 19Б. Вдосконалення і систематизація практичних і теоретичний знань з теми «Відкриття та збереження малюнків. Зміна значень властивостей об’єкта. Paint».