Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Середовище об'єктів. Робочий стіл Теоретичні відомості про те, що таке середовище для об’єкта; що таке Робочий стіл комп’ютера.
2. Об'єкти, з якими працює комп'ютер Теоретичні відомості про те як комп’ютер опрацьовує інформацію; як програми зображають на Робочому столі; що означає «відкрити програму»; як працювати з вікном програми.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Визнач середовище об'єктів 3 вид - аналіз легке 1Б. Визначити середовище використання зображених на малюнку об'єктів.
2. Доповни речення 1 вид - рецептивний легке 1Б. Пригадати вивчений теоретичний матеріал, доповнити речення відповідними словами.
3. Вибери підпис значка програми 1 вид - рецептивний легке 1Б. Вибрати підпис значка програми.
4. Правильні/неправильні дії з об'єктами комп'ютера 1 вид - рецептивний легке 1Б. Прочитати дію, яку можна зробити з об'єктом комп'ютера, визначити, чи буде досягнуто результату.
5. Визнач назву папки 3 вид - аналіз легке 1Б. Визначити назву папки за її значком.
6. Вибери об'єкти, які можуть належати до певного середовища 3 вид - аналіз середнє 3Б. За заданим середовищем дібрати об'єкти, які в ньому існують.
7. Дії з вікном програми 3 вид - аналіз середнє 2Б. На скріншоті зображена певна дія з вікном програми, потрібно визначити, що відбудеться, за тих чи інших умов.
8. Розшифруй слово 3 вид - аналіз середнє 2Б. Розшифрувати анаграму, визначити середовище в якому існує об'єкт.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування №1 з теми «Середовище для об'єктів. Об'єкти, з якими працює комп'ютер» 00:20:00 легке 4Б. Закріплення та узагальнення вивченого з теми «Середовище для об'єктів. Об'єкти, з якими працює комп'ютер».
2. Тренування №2 з теми «Середовище для об'єктів. Об'єкти, з якими працює комп'ютер» 00:20:00 середнє 8Б. Закріплення та узагальнення вивченого з теми «Середовище для об'єктів. Об'єкти, з якими працює комп'ютер».